Jennifer Lopez z zakrwawionym nosem na ulicy. Wytłumaczenie? Prostsze niż myślicie

Z otarciami skóry na twarzy i dłoniach oraz krwią na koszuli - taką Jennifer Lopez można było zobaczyć w Nowym Jorku w ostatni poniedziałek.
Jennifer Lopez w serialu Jennifer Lopez z zakrwawionym nosem na ulicy. Jennifer Lopez można było zobaczyć z zakrwawionym nosem na ulicach Nowego Jorku w poniedziałek. To charakteryzacja na potrzeby serialu "Shades od Blue". Z otarciami skóry na twarzy i dłoniach oraz krwią na koszuli - taką Jennifer Lopez można było zobaczyć w Nowym Jorku w ostatni poniedziałek. Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez paradująca po jednej z dzielnic Nowego Jorku z zakrwawionym nosem i otartym naskórkiem, to widok lekko przerażający. Fani gwiazdy mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo liczne ślady pobicia, o których mowa, to jedynie charakteryzacja. Sztuczne siniaki i rozcięta skóra - wyglądające notabene bardzo realistycznie - zostały stworzone na potrzeby nagrywanego właśnie serialu "Shades od Blue". W najnowszym hicie amerykańskiej telewizji NBC Jennifer Lopez gra policjantkę - informatorkę FBI, która pod przykrywką walczy z korupcją w nowojorskiej policji.

Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez paradująca po jednej z dzielnic Nowego Jorku z zakrwawionym nosem i otartym naskórkiem, to widok lekko przerażający. Fani gwiazdy mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo liczne ślady pobicia, o których mowa, to jedynie charakteryzacja. Sztuczne siniaki i rozcięta skóra - wyglądające notabene bardzo realistycznie - zostały stworzone na potrzeby nagrywanego właśnie serialu "Shades od Blue".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU >>

W najnowszym hicie amerykańskiej telewizji NBC Jennifer Lopez gra glinę - informatorkę FBI, która pod przykrywką walczy z korupcją w nowojorskiej policji.

kas, justyna

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS