Jarosław Kuźniar na FB: Napisali mi "KU**A" na samochodzie. "To nie jest normalny kraj"

Dziennikarz nie bez powodu ma niemal tyle samo fanów co przeciwników. Zdarza mu się wygłaszać kontrowersyjne opinie, a z hejterami na Twitterze rozprawia się bezlitośnie. Tym razem ktoś posunął się dalej niż do obrzucenia go obraźliwymi słowami.

Jarosław Kuźniar jest znany nie tylko jako dziennikarz i prezenter TVN (obecnie "Dzień Dobry TVN", wcześniej "Wstajesz i wiesz"), ale też bohater kilku "afer". Niektórzy pamiętają pewnie jego tweety, w których nie obawiał się używać dosadnych słów czy skandal z "Wallmartem" w tle. Kuźniar jest bardzo popularny na Twitterze, a co za tym idzie, w gronie jego "followersów" znajduje się sporo antyfanów. Jak dziennikarz reaguje na obraźliwe słowa? Bez wahania publikuje profile tych, którzy piszą do niego obraźliwe wiadomości, podaje do publicznej informacji ich miejsca pracy i dane.

Wygląda jednak na to, że wrogowie Kuźniara poszli o krok dalej. Dziennikarz zamieścił na Facebooku wpis, w którym spytał o granice "debaty publicznej" i przyznał, że porysowano mu samochód.

Jarosław Kuźniar Facebook.com/Jarosław Kuźniar

Dziennikarz nie bez powodu jest nazywany "pogromcą hejterów". Nie boi się mocnych słów, nie owija w bawełnę. Jednak do tej pory z przeciwnikami ścierał się jedynie w internecie. Najwyraźniej to im nie wystarczyło.

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (186)
Jarosław Kuźniar na FB: Napisali mi "KU**A" na samochodzie. "To nie jest normalny kraj"
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 18 razy 10

  Panie Jarku, to karma wraca do Pana, jak wiadomo wraca ze zdwojoną siłą.

 • Gość: kris

  Oceniono 12 razy 6

  Jarek. Nie przejmuj się. Szkoda lakieru-wiem, ale to nie robota przeciwników w "debacie" o Polsce a zwykłych kretynów, niedowartościowanych debili. Niestety - potencjalnych wyborców PIS. Nie, żebym był ich przeciwnikiem, czy zwolennikiem PO. Mam gdzieś te partie i ich "liderów". Po prostu, chciałbym żyć w miarę normalnym kraju. Marzę o czasie, kiedy w mediach poza plotkami o celebrytach, głównymi newsami będą: pogoda, sytuacja na świecie, odkrycia naukowe, itp. tematy. Pozdrawiam.

 • Gość: .

  Oceniono 8 razy 6

  to narod wybrany, ojczyzna jp2 i innych swieconych. slowem "katolicki" kraj
  :)

 • Gość: zosia_samosia

  Oceniono 11 razy 5

  Witaj w Państwie PiSlamskim, Jarek :(

 • Gość: Polek

  Oceniono 8 razy 4

  To dopiero początek. W pis-cywilizacji takie zachowanie będzie na porządku dziennym. I premiowane zdjęciem Prezesa.

 • Gość: marismo

  Oceniono 6 razy 4

  Oczywiście, że to nie jest normalny kraj. To kraj pełen nienawistników!!!

 • Gość: POlewka

  Oceniono 4 razy 4

  Po prostu jakiś fan się podpisał swoim imieniem. Nie można mieć mu tego za złe. Może chłopak ma ciężkie dzieciństwo, może był molestowany przez jakiegoś klechę, może wóda i dopalacze wypaliły mu resztki tego, co u innych nazywa się mózgiem... A może to taki sobie zwykły debil jakich pełno po naszych osiedlach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX