Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Top Model" w rozbieranej sesji dla "CKM". "Zjawiskowo piękna"

Pochodzi z Ukrainy, ale karierę robi w Polsce. Sławę zdobyła w programie "Top model", a w najnowszym numerze "CKM" pozuje do odważnych zdjęć.
Uczestniczka "Top Model" w sesji dla "CKM" Misha Czumaczenko postanowiła o sobie przypomnieć 27-letnia Misha Czumaczenko zyskała sławę kontrowersyjnej uczestniczki poprzednie edycji "Top Model". Dlaczego? Nie bała się nagości, była pewna siebie, a na castingu zaprezentowała się w dziwacznej peruce. Teraz początkująca modelka trafiła na okładkę listopadowego wydania magazynu "CKM". Zjawiskowo piękna Ukrainka, która wybrała Polskę. Jej zdjęcia w CKM po prostu musicie zobaczyć! - tak pismo reklamuje swoją listopadową gwiazdę na Facebooku. Misha Czumaszenko to dziewczyna o delikatnym wyglądzie i jasno naszkicowanych celach życiowych. Pewnego dnia zrozumiałam, że wolno mi prosić o wszystko, czego potrzebuję. Jestem odważna i niezależna. Oczywiście muszę pamiętać, że zawsze będą lepsi i gorsi ode mnie, ale pozostaję sobą i daję tyle, ile mogę bez wyrzekania się siebie. Nikt i nic nie ma władzy nade mną. Mnie się nie wyrzuca za drzwi, ja sama wychodzę - mówiła w wywiadzie dla Glamour.pl. Jej największym marzeniem zawodowym jest zostać supermodelką ze swoim nazwiskiem umieszczonym na liście top names. Prywatne marzenie? Dużo pieniędzy. Mówi o tym bez ogródek. W przyszłości chcę być naprawdę bogata, a mam na myśli pieniądze i bogactwo materialne, gdyż jak wiemy, istnieje wiele sposobów na to, aby czuć się bogatym. Pieniądze nie dają szczęścia, ale dają możliwości. Nie wiem jeszcze, jak tego dokonam i zdobędę ten rodzaj życia, które pragnę wieść, ale świat jest pełen obfitości i szans. Chcę, aby moja przyszłość była zwycięska - mówiła w cytowanym wywiadzie. - Wierzę, że zasługuję na sukces jako modelka - dodała. Misha prowadzi również konto na Instagramie, gdzie trafiają głównie zdjęcia z kulis sesji fotograficznych. Na razie obserwuje ma tylko dwa tysiące obserwatorów, ale to się z pewnością zmieni, jeśli tylko uda jej się spełnić swoje zawodowe marzenie.

Nazywa się Misha Czumaczenko, ma 27 lat i zyskała sławę kontrowersyjnej uczestniczki poprzednie edycji "Top Model". Dlaczego? Nie bała się nagości, była pewna siebie, a na castingu zaprezentowała się w dziwacznej peruce. Peruka wprawdzie nie przypadła jurorom do gustu, ale gdy ją zdjęła, zobaczyli dziewczynę z ogromnym potencjałem.

Misha Czumaszenko jest okładkową gwiazdą listopadowego wydania magazynu "CKM". Pozuje bez stanika, w samych majtkach.

Zjawiskowo piękna Ukrainka, która wybrała Polskę - jej zdjęcia w CKM po prostu musicie zobaczyć! - tak pismo reklamuje swoją listopadową gwiazdę na Facebooku.
<< ZDJĘCIA SEKSOWNEJ MISHY CZUMACZENKO >>

Misha Czumaszenko to dziewczyna o delikatnym wyglądzie i jasno naszkicowanych celach życiowych.

Pewnego dnia zrozumiałam, że wolno mi prosić o wszystko, czego potrzebuję. Jestem odważna i niezależna. Oczywiście muszę pamiętać, że zawsze będą lepsi i gorsi ode mnie, ale pozostaję sobą i daję tyle, ile mogę bez wyrzekania się siebie. Nikt i nic nie ma władzy nade mną. Mnie się nie wyrzuca za drzwi, ja sama wychodzę - mówiła w wywiadzie dla Glamour.pl.

Jej największym marzeniem zawodowym jest zostać supermodelką ze swoim nazwiskiem umieszczonym na liście top names. Prywatne marzenie? Dużo pieniędzy. Mówi o tym bez ogródek.

W przyszłości chcę być naprawdę bogata, a mam na myśli pieniądze i bogactwo materialne, gdyż jak wiemy, istnieje wiele sposobów na to, aby czuć się bogatym. Pieniądze nie dają szczęścia, ale dają możliwości. Nie wiem jeszcze, jak tego dokonam i zdobędę ten rodzaj życia, które pragnę wieść, ale świat jest pełen obfitości i szans. Chcę, aby moja przyszłość była zwycięska - mówiła w cytowanym wywiadzie. - Wierzę, że zasługuję na sukces jako modelka - dodała.

Misha prowadzi również konto na Instagramie, gdzie trafiają głównie zdjęcia z kulis sesji fotograficznych. Na razie obserwuje je skromne 2 tysiące fanów, ale to się z pewnością zmieni, jeśli tylko uda jej się spełnić swoje zawodowe marzenie.

alex