Agnieszka Popielewicz twardo odpowiada na nieautoryzowany wywiad Mai Hyży

Agnieszka Popielewicz (obecnie Hyży) zdecydowanie wzięła stronę męża. Zapowiada, że afera z nieautoryzowanym wywiadem Mai Hyży znajdzie finał w sądzie.
Popielewicz idzie do sądu? Agnieszka Popielewicz twardo odpowiada na nieautoryzowany wywiad Mai Hyży. Agnieszka Popielewicz (obecnie Hyży) zdecydowanie wzięła stronę męża. Zapowiada, że afera z nieautoryzowanym wywiadem Mai Hyży znajdzie finał w sądzie. Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz), została zapytana przez Jastrzabpost.pl, co sądzi o wypowiedzi Mai Hyży, stawiających w niekorzystnym świetle Grzegorza Hyżego. Obecna żona piosenkarza odpowiedziała w zdecydowanych słowach: - Każdemu w tej sytuacji byłoby przykro, ale będziemy konsekwentni. Wszystko, co godzi w nasz wizerunek, znajdzie finał w sądzie - powiedziała. Tak ostra odpowiedź nie powinna nikogo dziwić, jeśli przypomni sobie, o jakie słowa Mai Hyży dokładnie chodzi. Piosenkarka na początku października udzieliła wywiadu "Twojemu Imperium", w którym to - delikatnie mówiąc - nie można było przeczytać nic dobrego o jej byłym mężu Grzegorzu Hyżym. Według niej wysokość alimentów pozostawia wiele do życzenia. Poza tym zdradziła też kilka szczegółów ze swojego życia osobistego. Taki ton rozmowy może zaskakiwać. Wszystko wyjaśnia jednak notka redakcji kolorówki, z której wynika, że Maja Hyży nie autoryzowała wywiadu: "Po autoryzacji dostaliśmy od agentki zupełnie inny wywiad, o... śpiewaniu. Zdecydowaliśmy się wydrukować poruszającą wersję pierwotną".

Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz), została zapytana przez Jastrzabpost.pl, co sądzi o wypowiedzi Mai Hyży, stawiających w niekorzystnym świetle Grzegorza Hyżego. Obecna żona piosenkarza odpowiedziała w zdecydowanych słowach.

Każdemu w tej sytuacji byłoby przykro, ale będziemy konsekwentni. Wszystko, co godzi w nasz wizerunek, znajdzie finał w sądzie - powiedziała.

Tak ostra odpowiedź nie powinna nikogo dziwić, jeśli przypomni sobie, o jakie słowa Mai Hyży dokładnie chodzi. Piosenkarka na początku października udzieliła wywiadu dla "Twojego Imperium", w którym to - delikatnie mówiąc - nie można było przeczytać nic dobrego o jej byłym mężu Grzegorzu Hyżym. Według niej wysokość alimentów pozostawia wiele do życzenia. Poza tym zdradziła też kilka szczegółów ze swojego życia osobistego.

#Hyzy Maja, Hyzy Grzegorz 2014-11-22 Maja Hyży i Grzegorz Hyży/ Fot. Kapif

 

Taki ton rozmowy może zaskakiwać. Wszystko wyjaśnia jednak notka redakcji kolorówki, z której wynika, że Maja Hyży nie autoryzowała wywiadu.

Po autoryzacji dostaliśmy od agentki zupełnie inny wywiad, o... śpiewaniu. Zdecydowaliśmy się wydrukować poruszającą wersję pierwotną.

Z prośbą o komentarz zwróciliśmy się do managementu Mai Hyży.

Jak wiadomo, wywiad jest nieautoryzowany, dlatego nie zamierzamy tego komentować - powiedziała nam Katarzyna Kowalewska, przedstawicielka artystki.

Z prośbą o komentarz zwróciliśmy się do managementu Mai Hyży.

Jak wiadomo, wywiad jest nieautoryzowany, dlatego nie zamierzamy tego komentować - powiedziała nam Katarzyna Kowalewska, przedstawicielka artystki.

 

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży/ Fot. Kapif

 

Do tej pory Grzegorz Hyży i Maja Hyży mówili o sobie i swoich stosunkach w bardzo dyplomatyczny sposób. Oto mała próbka:

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Agnieszka Popielewicz twardo odpowiada na nieautoryzowany wywiad Mai Hyży
Zaloguj się
 • Gość: Gośćć

  Oceniono 2 razy 2

  Nieładnie pani Popielewicz...

 • Gość: jewka

  Oceniono 1 raz 1

  popielewicz,ty tepa ,stara,glupia babo,pamietaj, ze los wczesniej,czy pozniej sie zemsci!!!!!!!!!i bardzo dobrze !!!!!!!

 • Gość: zaza

  Oceniono 1 raz 1

  ta popielewicz warta jest swojego męża, i pytam kim ona jest, że chce dbać o swój wizerunek....jest nikim

 • bezstronna

  Oceniono 3 razy 1

  Niedoszła miss wiochy i okolic z zajęczym uśmieszkiem,która rozwala cudze małżeństwa i swoje też ...jesteś żenadą!Aga Aga Aga...

 • Gość: nu

  0

  Nazwisko Grzegorza rozpoznawalne więc je przyjęła ;)

 • Gość: Ivy

  Oceniono 2 razy -2

  Przy Agnieszce Popielewicz, teraz Hyży, Maja wypada jak wieśniara - nie potrafi się składnie wypowiedzieć. Mi się Agnieszka podoba, konsekwentna, dyskretna, elegancka w wypowiedziach i wyglądzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX