Horodyńska ostro krytykuje Sablewską i Kożuchowską. "Kolorowe jarmarki", "przeczołgana po żwirze". O co chodzi?

Joanna Horodyńska nie stroni od krytyki i zwykle mówi to, co myśli. Tym razem jednak jej ofiarami stały się Maja Sablewska czy Małgorzata Kożuchowska, czyli te osoby, o których zazwyczaj wypowiadała się dobrze.
"Modowy sąd" Horodyńskiej Horodyńska ostro krytykuje Sablewską i Kożuchowską. Joanna Horodyńska nie stroni od krytyki i zwykle mówi to, co myśli. Tym razem jednak jej ofiarami stały się Maja Sablewska czy Małgorzata Kożuchowska. Joanna Horodyńska nie stroni od krytyki i zwykle mówi to, co myśli. Tym razem jednak jej ofiarami stały się Maja Sablewska czy Małgorzata Kożuchowska, czyli te osoby, o których zazwyczaj wypowiadała się dobrze. Maja Sablewska i Małgorzata Kożuchowska znalazły się w ogniu krytyki w najnowszym numerze "Party". Joanna Horodyńska nie szczędziła obu paniom gorzkich słów w prowadzonej przez siebie rubryce "Modowy sąd". Jako pierwszej oberwało się Sablewskiej za jej stylizację z konferencji ramówkowej TVN Style. - A tu dostaliśmy kolorowe jarmarki, podmiejski buduar i tęsknotę za dolną częścią garderoby - stwierdziła Horodyńska. Stylistka niepochlebnie wypowiedziała się także na temat Małgorzaty Kożuchowskiej. A konkretnie kreacji, w której wystąpiła w krakowskiej galerii Bonarka. - Porwana w szpony wilka, pogrążona w otchłani najnowszych trendów, przeczołgana po żwirze. Było bardzo źle, powiało zimnym wiatrem ze wschodu - powiedziała Horodyńska o spodniach Kożuchowskiej. Cóż, trudno się z Joanną Horodyńską nie zgodzić. Nie ulega żadnej wątpliwości, że obie panie - zarówno Maja Sablewska, jak i Małgorzata Kożuchowska - mają na swoich kontach dużo bardziej udane stylizacje.

Maja Sablewska i Małgorzata Kożuchowska znalazły się w ogniu krytyki w najnowszym numerze "Party". Joanna Horodyńska nie szczędziła obu paniom gorzkich słów w prowadzonej przez siebie rubryce "Modowy sąd". Jako pierwszej oberwało się Sablewskiej za jej stylizację z konferencji ramówkowej TVN Style.

A tu dostaliśmy kolorowe jarmarki, podmiejski buduar i tęsknotę za dolną częścią garderoby - stwierdziła Horodyńska.

Stylistka niepochlebnie wypowiedziała się także na temat Małgorzaty Kożuchowskiej. A konkretnie kreacji, w której wystąpiła w krakowskiej galerii Bonarka.

Porwana w szpony wilka, pogrążona w otchłani najnowszych trendów, przeczołgana po żwirze. Było bardzo źle, powiało zimnym wiatrem ze wschodu - powiedziała Horodyńska o spodniach Kożuchowskiej.

Cóż, trudno się z Joanną Horodyńską nie zgodzić. Nie ulega żadnej wątpliwości, że obie panie - zarówno Maja Sablewska, jak i Małgorzata Kożuchowska - mają na swoich kontach dużo bardziej udane stylizacje.

Swego czasu za bardzo krótkie spodenki oberwało się też Annie Kalczyńskiej. Zobaczcie, co ona na to.

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (3)
Horodyńska ostro krytykuje Sablewską i Kożuchowską. "Kolorowe jarmarki", "przeczołgana po żwirze". O co chodzi?
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  Odezwała się wyrocznia mody,co sama wygląda jak baba jaga i można nią dzieci straszyć ;-)

 • Gość: TO FACET?

  Oceniono 1 raz 1

  TO HORODYŃSKA CZY MAGA , ON?

 • Gość: Mila

  Oceniono 2 razy 0

  Ja też widzę,że ma rację. Ubrane okropnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX