Miriam Shaded z tej strony nie znacie. Startowała w wyborach miss. Efekt? Wyrzucono ją. "Okazywała pogardę". Odpowiedziała

Kandydatka na posłankę partii KORWiN na początku roku wzięła udział w wyborach Miss Egzotica. Organizatorzy mieli zdyskwalifikować ją za "roszczeniową postawę". Miriam Shaded twierdzi, że sama zrezygnowała.

Miriam Shaded to prezeska Fundacji Estera, zajmującej się sprowadzeniem do Polski syryjskich chrześcijan. O mandat poselski będzie walczyć w nadchodzących wyborach parlamentarnych z warszawskiej listy partii Janusza Korwina-Mikke. "Super Express" ujawnił, że na początku roku próbowała swoich sił w konkursie piękności Miss Egzotica. Organizatorka konkursu stwierdziła, że Shaded została zdyskwalifikowana za niewłaściwą postawę.

Wprowadzała ferment, roszczeniową postawę, okazywała pogardę wobec innych osób. Dla niej liczy się tylko ona sama - stwierdziła Serafina Ogończyk-Mąkowska.

Tabloid przedstawił też wersję kandydatki na posłankę. Shaded twierdzi, że z konkursu nie została "wyrzucona", a zrezygnowała sama.

To absolutna nieprawda i pomówienie. Sama zrezygnowałam z konkursu, bo nie zgadzałam się ani z wartościami, ani z przesłaniem. Tam kobiety były traktowane w sposób totalnie przedmiotowy jako laleczki, jako hostessy związane umowami niewolniczymi. Zorientowałam się, co się dzieje, przychodziły do mnie dziewczyny, które żaliły się, że zostały oszukane. Postanowiłam, że zrezygnuję - ripostuje.

Organizatorka konkursu odpiera ten zarzut stwierdzając, że Shaded od początku wiedziała, na co się pisze.

Wiedziała, na co się decyduje. Jest regulamin konkursu, który notorycznie łamała - zapewnia organizatorka konkursu.

Miriam ShadedJacek Dominski/REPORTER / /REPORTER

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (76)
Miriam Shaded z tej strony nie znacie. Startowała w wyborach miss. Efekt? Wyrzucono ją. "Okazywała pogardę". Odpowiedziała
Zaloguj się
 • tribar

  Oceniono 5 razy 5

  "Okazywała roszczeniowa postawę" ... Pewnie chciała uczestniczyć w konkursie, nie zgadzając się na danie d. sponsorowi. Jeszcze czego! Coś za coś słonko, tu nie ma nic za darmo.

 • tribar

  Oceniono 5 razy 5

  "Wprowadzała ferment, roszczeniową postawę, okazywała pogardę wobec innych osób". O, taak, to naprawdę naganne w konkursach typu miss czegośtam. Te konkursy przecież słyną z pełnej wzajemnego poszanowania atmosfery i poszanowania godności - zwłaszcza kobiet. Nie ma tam nic gorszącego, takiego jak sponsoring, czy nieczyste zagrania. Jest sprawiedliwie, pokojowo, żadnych zakulisowych rozgrywek.

 • rosomak

  Oceniono 17 razy 5

  "Dla niej liczy się ona sama" , co w tym jest niewłaściwego, tak myślą wszyscy politycy i większa cześć narodu.

 • do_podziwu

  Oceniono 16 razy 4

  "Kandydatka na posłankę partii KORWiN Miriam Shaded to prezeska Fundacji Estera, zajmującej się sprowadzeniem do Polski syryjskich chrześcijan". Natomiast lider "ugrupowania - Janusz Korwin-Mikke - "znów bulwersuje! W czasie wystąpienia w Parlamencie Europejskim polski eurodeputowany nazwał uchodźców przybywajacych do krajów Europy śmieciami" - "gosciu" Maciej piszesz nagonka na KORWIN - oni sami sie "osmieszaja" -:))).

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 3

  Hmm widzę,że korwiniści rodem z gimnazjum już uaktywnili się. Jak zwykle jest niby jakaś nagonka na Korwina... Śmieszni już jesteście,a Korwin ośmiesza się sam. W występie w Babilonie z kolei ośmieszyła się kandydatka,która sprowadza tutaj uchodźców. Nie mówię,że to coś złego jednak dziwnie to wygląda jak Korwin mówi równocześnie za zalewie Europy "śmieciem ludzkim".

 • Gość: ąli_deląli

  Oceniono 25 razy 3

  Nie rozumiem - jak ktoś, kto pomaga sprowadzać do Polski syryjskich imigrantów, jednocześnie może reprezentować tego faszystę i rasistę Korwina ?

 • guru133

  Oceniono 10 razy 2

  Jaki wódz, tacy wojownicy a tłuszcza bezrozumna bije brawo i podziwia.:(

 • krzywelustro

  Oceniono 1 raz 1

  Panu Miki do sztambucha:

  Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy.
  I każdy kończący prawdziwy mężczyzna ma swojego Ogórka.

 • labeo

  Oceniono 1 raz 1

  "Wprowadzała ferment, roszczeniową postawę, okazywała pogardę wobec innych osób. Dla niej liczy się tylko ona sama" - czyli ma predyspozycje na polityka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX