Marta Sędzicka z "Top Model" ścięła swoje długie włosy! "Nie wygląda to dobrze"

Marta Sędzicka ścięła włosy, ale jej fanki znów nie są zachwycone.
Marta Sędzicka z "Top Model" ścięła włosy! Fanki nie są zachwycone. "Nie wygląda to dobrze" Marta Sędzicka znana telewidzom z programu "Top Model" znów zmieniła fryzurę. Gdy ostatnio eksperymentowała z kolorem, jej fanki nie były zachwycone. Tym razem początkująca modelka zdecydowała się na ostre cięcie i mocno skróciła włosy. Wizytą w salonie Jagi Hupało pochwaliła się na Instagramie. Czy nowa fryzura zrobiła wrażenie na internautkach obserwujących profil Marty na Instagramie? Niestety chyba raczej nie... "To nie wygląda dobrze", "Marta może i najlepsze miejsce, ale ta fryzura kompletnie nie pasuje do ciebie i twojej ślicznej twarzy", "Ładniej ci było w długich!!! To był zły pomysł. Taka piękna byłaś", "Miałaś takie śliczne długie włosy" - pisały fanki. Nam fryzura Sędzickiej całkiem się podoba. Podejrzewamy, że internautki zmienią zdanie, gdy zobaczą zdjęcia z modelki z ułożonymi włosami i w pełnym makijażu. A co Wy sądzicie tej metamorfozie?

Marta Sędzicka znana telewidzom z programu "Top Model" znów zmieniła fryzurę. Gdy ostatnio dziewczyna eksperymentowała z kolorem, fanki nie były zachwycone. Tym razem początkująca modelka zdecydowała się na cięcie - długie dotąd włosy postanowiła mocno skrócić. Teraz sięgają jej za ucho. Wizytą w salonie fryzjerki gwiazd, Jagi Hupało, pochwaliła się na Instagramie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Czy nowa fryzura zrobiła wrażenie na internautkach obserwujących profil Marty na Instagramie? Niestety chyba raczej nie...

.Instagram.com/sedzickamarta

Nam fryzura Sędzickiej nawet się podoba. Coś nam się zdaje, że to po prostu nie jest efekt finalny - włosy nie są jeszcze ułożone, Marta nie ma też makijażu. Pewnie, gdy pokaże się już odpowiednio "zrobiona" wiele internautek zmieni zdanie. A co Wy sądzicie? Zagłosujcie w sondzie!

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Jak podoba Ci się nowa fryzura Mart Sędzickiej?