Emil Haidar ma DWOJE DZIECI. "To historia z pierwszego roku studiów". Doda komentuje te informacje

Informacja o tym, że Emil Haidar ma dwie córki, spowodowała w świecie mediów istną burzę. Doda pozostaje jednak niewzruszona - o wszystkim wiedziała już od dawna.
Emil Haidar ma DWOJE DZIECI "To historia z pierwszego roku studiów". Doda komentuje te informacje Informacja o tym, że Emil Haidar ma dwie córki, wywołała w świecie mediów istną burzę. Doda pozostaje jednak niewzruszona. Okazuje się, że wiedziała o wszystkim już od dawna. Sprawa wyszła na jaw dzięki ojcu Emila, Riadowi Haidarowi, który z list Zjednoczonej Lewicy startuje w wyborach do Sejmu. Na swoich plakatach wyborczych kandydat na posła napisał, że jest dumnym dziadkiem trzech wnuczek. Jedna wnuczka jest nam dobrze znana - to córka Zofii Ślotały i Kamila Haidara. A co z pozostałą dwójką? Jak informuje "Fakt", są to córki Emila Haidara - obie nastoletnie. To historia z pierwszego roku studiów. Nie było z tego wielkiej miłości, ale pojawiły się dzieci. Emil utrzymuje kontakt z dziewczynkami, podobnie jak jego rodzina. Wszystko jest w jak najlepszym porządku - zdradziła w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia Haidara. Jak się okazuje, sprawa nie jest żadną nowością dla Dody. Wiedziałam o tym od początku. Nie mamy przed sobą z Emilem żadnych tajemnic - skomentowała piosenkarka. Dlaczego wobec tego temat dzieci nie wypłynął do mediów wcześniej? Dorota nie chciała ujawniać tej informacji z uwagi na prywatność dziewczynek. Bała się medialnego szumu wokół nich. Niestety, najwyraźniej wyborczy wyścig o głosy sprawił, że rodzina Emila zapomniała o tych ustaleniach i stąd ta wiadomość o wnuczkach na plakacie - powiedział w rozmowie z "Faktem" znajomy wokalistki.

Sprawa wyszła na jaw dzięki Riadowi Haidarowi, ojcu Emila, który z list Zjednoczonej Lewicy startuje w wyborach do Sejmu. Na swoich plakatach wyborczych kandydat na posła napisał, że jest dumnym dziadkiem trzech wnuczek.

Riad Haidar Facebook.com/RiadHaidar.lekarz

Jedna wnuczka jest nam dobrze znana - to córka Zofii Ślotały i Kamila Haidara. A co z pozostałą dwójką? Jak informuje "Fakt", są to córki Emila Haidara - obie nastoletnie.

To historia z pierwszego roku studiów. Nie było z tego wielkiej miłości, ale pojawiły się dzieci. Emil utrzymuje kontakt z dziewczynkami, podobnie jak jego rodzina. Wszystko jest w jak najlepszym porządku - zdradziła w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia Haidara.

Jak się okazuje, sprawa nie jest żadną nowością dla Dody.

Wiedziałam o tym od początku. Nie mamy przed sobą z Emilem żadnych tajemnic - skomentowała sprawę piosenkarka.

Dlaczego wobec tego temat nie wypłynął do mediów wcześniej?

Dorota nie chciała ujawniać tej informacji z uwagi na prywatność dziewczynek. Bała się medialnego szumu wokół nich. Niestety, najwyraźniej wyborczy wyścig o głosy sprawił, że rodzina Emila zapomniała o tych ustaleniach i stąd ta wiadomość o wnuczkach na plakacie - powiedział "Faktowi" znajomy wokalistki.

A co Emil powiedział na temat ślubu z Dodą?

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS