Khloe Kardashian pokazała, jak ćwiczy. Takich zdjęć z treningu (???) jeszcze nie widzieliście

Skłony, przysiady, wypady to standardowe ćwiczenia, wierzcie nam jednak, że w wykonaniu Khloe Kardashian wcale nie przypominają zwykłej gimnastyki.
Khloe Kardashian pokazała, jak ćwiczy Skłony, przysiady, wypady to standardowe ćwiczenia, wierzcie nam jednak, że w wykonaniu Khloe Kardashian wcale nie przypominają zwykłej gimnastyki. Niedawno ruszyła strona internetowa Khloe Kardashian. Przez pierwsze 7 dni możecie za darmo czerpać garściami z wiedzy, którą celebrytka dzieli się ze światem. W jakich dziedzinach można poszerzyć swoje horyzonty? Kardashianka pokazuje swoje sposoby na figurę klepsydry, którą wypracowała ciężkimi ćwiczeniami. Uznała, że najlepszą zachętą do treningu będzie ona sama, dlatego konkretne pozycje i ruchy demonstruje w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym. Oglądając te zdjęcia bez kontekstu, można mieć wątpliwości, czy faktycznie jest to instruktaż treningowy. Ale cóż, jak to mówią, reklama dźwignią handlu, a jeżeli doda do tego jeszcze instruktaż wideo, to wróżymy jej kasowy sukces. Choć nie jesteśmy pewni, czy na pewno akurat w branży sportowej.

Niedawno ruszyła strona internetowa Khloe Kardashian. Przez pierwsze 7 dni możecie za darmo czerpać garściami z wiedzy, którą celebrytka dzieli się ze światem. W jakich dziedzinach można poszerzyć swoje horyzonty?

Kardashianka pokazuje swoje sposoby na figurę klepsydry, którą się wypracowała ciężkimi ćwiczeniami. Uznała, że najlepszą zachętą do treningu będzie ona sama, dlatego konkretne pozycje i ruchy demonstruje w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KHLOE >>

 

Oglądając te zdjęcia bez kontekstu, można mieć wątpliwości, czy faktycznie jest to instruktaż treningowy. Ale cóż, jak to mówią reklama dźwignią handlu, a jeżeli doda do tego jeszcze instruktaż wideo (np. taki jak poniżej) to wróżymy jej kasowy sukces. Choć nie jesteśmy pewni, czy na pewno akurat w branży sportowej.

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS