Tom Hanks znalazł legitymację. Napisał o tym na Twitterze. Co było dalej? Historia jak z filmu

- Lauren! Znalazłem w parku twoją legitymację studencką - tak wpis na Twitterze zaczął nie nikt inny jak jeden z największych gwiazdorów Hollywood. Później było jak w filmie: wpisem zainteresowały się tysiące internautów, lokalna TV i media na całym świecie.

Tom Hanks od niedawna kręci w Nowym Jorku film "Sully" w reżyserii Clinta Eastwooda. I to właśnie w Nowym Jorku, w jednym z parków, znalazł legitymację Lauren, studentki Uniwersytetu Fordham. Nie zignorował znaleziska. Wprost przeciwnie. Na Twitterze zainicjował "akcję poszukiwawczą" właścicielki.

Lauren! Znalazłem w parku twoją legitymację studencką. Jeżeli nadal jej potrzebujesz, moje biuro wszystko załatwi. Hanx - napisał.

Wpis Toma HanksaTwitter.com/tomhanks

Wpis ze zdjęciem podało dalej prawie 9,5 tys. użytkowników Twittera. Hanks opublikował też zdjęcie na FB, gdzie udostępniło je kolejne 4,5 tys. osób. Tematem zainteresowała się lokalna nowojorska stacja CBS2. Dziennikarka stacji dotarła do studentki, którą okazała się Lauren Whitmore.

Nie mam konta na Twitterze, ale jeden z moich profesorów wysłał mi maila z linkiem i napisał: "Jesteś sławna" - opowiadała reporterce.

Choć Tom Hanks nie zdradził, w którym parku znalazł legitymację, chodzi najpewniej o Central Park. To tam w poniedziałek Lauren biegała i najprawdopodobniej zgubiła dokument. Zanim dotarła do niej informacja o wpisie Hanksa, 21-latka zdążyła już wyrobić nową legitymację - za 20 dolarów. Jednak podkreśla, że chętnie odbierze dokument i spotka się ze słynnym aktorem.

Lauren WhitmoreScreen z CBS2

Tom Hanks w marcu był w podobnej sytuacji, jak Lauren. Tylko, że aktor zgubił wtedy kartę kredytową. Jej znalazca okazał się uczciwy i zwrócił zgubę, o czym Hanks napisał na Twitterze:

Mężczyzna o imieniu Tony znalazł moją kartę kredytową w Nowym Jorku na ulicy i mi ją zwrócił! Tony! Sprawiasz, że to miasto jest jeszcze wspanialsze! Dzięki. Hanx.

Tom Hanks obecnie pracuje na planie filmu "Sully", który jest oparty na prawdziwej historii z 2009 roku. Kapitan Chesley "Sully" Sullenberger stał się bohaterem narodowym po tym, jak przeprowadził brawurowe lądowanie uszkodzonym samolotem na rzece Hudson. Kilka minut po starcie, pilotowany przez "Sully'ego" airbus 320 zderzył się ze stadem gęsi. Doszło do awarii silników. Kapitan nie stracił opanowania. Gdy nie udało się zawrócić na lotnisko, poinformował pasażerów o sytuacji, uprzedził o silnym uderzeniu, które nastąpi za chwilę i wylądował na wodzie. Nikt ze 150 pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń.

A Tom Hanks jako "Sully" wygląda tak:

Clint Eastwood i Tom Hanks na planie filmu East News

mte

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS