Doda rozstała się z Haidarem? Sama nie komentowała plotek. TO zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Spekulacjom o kryzysie w związku Dody i Emila osoba z otoczenia wokalistki zaprzeczyła kilka dni temu, ale teraz mamy na to twarde dowody. Piosenkarka wyznała miłość swojemu ukochanemu publicznie - na Instagramie.
Doda rozstała się z Haidarem? Odpowiedź na Instagramie Zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości Ostatnimi czasu w kolorowej prasie aż huczało od plotek na temat rozstania Dody i Emila Haidara. Powodów do spekulacji było wiele. Wokalistka z dnia na dzień przestała nosić wart ponad 200 tys. złotych pierścionek zaręczynowy, wybrała się na wakacje bez ukochanego. Osoba z otoczenia Dody w rozmowie z Plotek.pl zaprzeczyła informacjom o rozstaniu. Jest to kompletna bzdura wyssana z palca. Rozumiem, że nikt nie wzbudza takiego zainteresowania jak Doda, stąd plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedział znajomy artystki. Dzisiaj nie mamy już żadnych wątpliwości - Doda i Emil nadal są razem. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które piosenkarka pokazała na Instagramie. Jeszcze bardziej wymowny jest opis zamieszczony pod fotką. Posiadanie setki znajomych nie jest cudem. Cudem jest posiadanie kogoś, kto stanie obok ciebie, gdy ta setka będzie przeciwko tobie - napisała Doda. Fani pary odetchnęli z ulgą, o czym dali znać w komentarzach. "Och, jakie to słodkie!", "Miłość jest w powietrzu. Powodzenia!", "Ja wiedziałam, że to głupie plotki" - pisali internauci.

Ostatnimi czasu w kolorowej prasie aż huczało od plotek na temat rozstania Dody i Emila Haidara. Powodów do spekulacji było wiele: wokalistka z dnia na dzień przestała nosić wart ponad 200 tys. złotych pierścionek zaręczynowy, wybrała się na wakacje bez ukochanego. Osoba z otoczenia Dody w rozmowie z Plotek.pl zaprzeczyła informacjom o rozstaniu.

Jest to kompletna bzdura wyssana z palca. Rozumiem, że nikt nie wzbudza takiego zainteresowania jak Doda, stąd plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedziała.

Dzisiaj już możemy nie mieć żadnych wątpliwości: Doda i Emil są razem. Potrzebne dowody? Oto zdjęcie, które piosenkarka wrzuciła na swój profil na Instagramie:

Doda i Emil Haidar Instagram.com/dodaqueen

Jeszcze bardziej wymowny jest opis obok zdjęcia:

Posiadanie setki znajomych nie jest cudem. Cudem jest posiadanie kogoś, kto stanie obok ciebie, gdy setka z nich będzie przeciwko tobie. Zjem Cię! - napisała Doda.

Fani pary odetchnęli z ulgą, o czym dali znać w komentarzach.

Och, jakie to słodkie!
Miłość jest w powietrzu. Powodzenia!
Ja wiedziałam, że to głupie plotki. A fotki to nie wszystko. Szanujecie prywatność i siebie nawzajem - to najważniejsze. Dużo miłości.
Ucięły się plotki o waszym kryzysie. Nareszcie.

A jak Doda i Emil prezentowali się razem na imprezie 4FunTV?

 

kas

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS