Córka Kasi Kowalskiej dorosła. Dziś ma 18 lat, mieszka w Londynie i ubiera mamę. I jeszcze jedno. Jest PIĘKNA

Nie mogło być inaczej. Córka Kasi Kowalskiej musiała wyrosnąć na równie piękną kobietę, co jej matka. Właśnie przekonaliśmy się nie tylko, że właśnie tak się stało, lecz także, że Ola Kowalska jest prawie indentyczna jak jej sławna mama.
Córka Kasi Kowalskiej dorosła Dziś ma 18 lat, mieszka w Londynie i ubiera mamę. I jeszcze jedno. Jest PIĘKNA Nie mogło być inaczej. Córka Kasi Kowalskiej musiała wyrosnąć na równie piękną kobietę, co jej matka. Właśnie przekonaliśmy się nie tylko, że właśnie tak się stało, lecz także, że Ola Kowalska jest prawie indentyczna jak jej sławna mama. Kasia Kowalska swojej córki Oli nigdy nie ukrywała. Od czasu do czasu pojawiała się u boku mamy na czerwonym dywanie, jednak były to na tyle okazjonalne wyjścia, że już zapomnieliśmy, jaka jest ładna. Ola Kowalska w maju skończyła 18 lat i nawet jeśli wraz z osiągnięciem pełnoletności zapragnęłaby odciąć się od korzeni, to i tak by jej się to nie udało. Rzut oka wystarczy, aby bezbłędnie odgadnąć, czyją jest córką. Córka Kasi Kowalskiej i Kostka Yoriadisa na co dzień mieszka i uczy się w Londynie. W mieście tym zakochała się już jako mała dziewczynka. Kiedy Ola miała 9 lat uwielbiała Harry'ego Pottera. Wybrałyśmy się na wycieczkę jego śladami. Już wtedy lubiła Londyn i mówiła, że chciałaby tutaj mieszkać - opowiedziała piosenkarka w "Twoim Stylu". Marzenie z dzieciństwa spełniło się i właśnie ziszcza się kolejne, to, dotyczące przyszłości zawodowej. Ola Kowalska chce zostać projektantką. Moda od dawna stanowi jej pasję, a z jej wiedzy chętnie korzysta Kasia Kowalska, która z kolei entuzjastką śledzenia trendów nie jest. Piosenkarka konsultuje z córką swoje stylizacje i przed każdym wielkim wyjściem prosi ją o radę. Zdarza się, że wysyła nawet zdjęcia ubrań, aby Ola mogła je ocenić. -Nigdy nie przywiązywałam wagi do tego, co jest modne, co się nosi, a co powinno leżeć na dnie szafy. Może dlatego, że nigdy nie lubiłam salonowego życia - mówiła dalej w tym samym wywiadzie piosenkarska. Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu, a gdy reklamą jest Kasia Kowalska, to nic dziwnego, że propozycje współpracy posypały się jak z rękawa. Ma tak świetne wyczucie, że już zaczęły zgłaszać się do niej kobiety z prośbami o radę - mówiła o córce w rozmowie z "Na żywo" Kasia Kowalska. Talent jest, uroda jest i znane nazwisko także. Świetlna kariera wydaje się być tylko kwestią czasu.

Kasia Kowalska swojej córki Oli nigdy nie ukrywała. Od czasu pojawiała się u boku mamy na czerwonym dywanie, jednak były to na tyle okazjonalne wyjścia, że już zapomnieliśmy, jaka jest ładna. Ola Kowalska w maju skończyła 18 lat i nawet jeśli wraz z osiągnięciem pełnoletności zapragnęłaby odciąć się od korzeni, to i tak by jej się to nie udało. Rzut oka wystarczy, aby bezbłędnie odgadnąć, czyją jest córką.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA OLI KOWALSKIEJ >>

Córka Kasi Kowalskiej i Kostka Yoriadisa na co dzień mieszka i uczy się w Londynie. W mieście tym zakochała się już jako mała dziewczynka.

Kiedy Ola miała 9 lat uwielbiała Harry'ego Pottera. Wybrałyśmy się na wycieczkę jego śladami. Już wtedy lubiła Londyn i mówiła, że chciałaby tutaj mieszkać - opowiedziała piosenkarka w "Twoim Stylu".

Marzenie z dzieciństwa spełniło się i właśnie ziszcza się kolejne, to, dotyczące przyszłości zawodowej. Ola Kowalska chce zostać projektantką. Moda od dawna stanowi jej pasję, a z jej wiedzy chętnie korzysta Kasia Kowalska, która znowuż entuzjastką śledzenia trendów nie jest. Piosenkarka konsultuje z córką swoje stylizacje i przed każdym wielkim wyjściem prosi ją o radę. Zdarza się, że wysyła nawet zdjęcia ubrań, aby Ola mogła je ocenić.

Nigdy nie przywiązywałam wagi do tego co jest modne, co się nosi, a co powinno leżeć na dnie szafy. Może dlatego, że nigdy nie lubiłam salonowego życia - mówiła dalej w tym samym wywiadzie piosenkarska.

Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu, a gdy reklamą jest Kasia Kowalska, to nic dziwnego, że propozycje współpracy posypały się jak z rękawa.

Ma tak świetne wyczucie, że już zaczęły zgłaszać się do niej kobiety z prośbami o radę - mówiła o córce w rozmowie z "Na żywo" Kasia Kowalska.

Talent jest, uroda jest i znane nazwisko także. Świetlna kariera wydaje się być tylko kwestią czasu.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS