Simon Cowell z żoną na imprezie. Nie miała stanika. Materiał rozchylił się. "Tkwiła w nieświadomości". Ale nie on!

Ten moment, kiedy widzisz, jak dekolt żony niebezpiecznie się rozchyla. Simon Cowell doskonale zna to uczucie. Jego wzrok mówi sam za siebie.

Simon Cowell, i towarzyszka jego życia, Lauren Silverman, w sobotę bawili się na imprezie charytatywnej w londyńskim Dorchester Hotel. Podczas zwyczajowego pozowania na ściance żona gwiazdora "X Factor" z wdziękiem prezentowała bardzo swobodny dekolt. Może nawet nazbyt swobodny, bo o ile na ściance wyglądał jak należy, to już w kuluarach niebezpiecznie się rozchylał, a pozbawione opieki stanika sutki bez przeszkód atakowały tkaninę.

Na tyle skutecznie, że Simon Cowell w pewnym momencie utkwił zdumiony wzrok w dekolcie małżonki.

Jego oczy rozszerzyły się, gdy patrzył na wypukłość na dekolcie, ona zaś tkwiła w błogiej nieświadomości - relacjonował "Daily Mail".
<< ŻONA SIMONA COWELLA BEZ STANIKA >>

Lauren Silverman ma 38 lat. Żoną 55-letniego Cowella jest od 2013 roku. Małżeństwo ma półtorarocznego syna Erica, urodzonego rok temu dokładnie w walentynki. Simon Cowell, który na antenie jest postrachem młodych talentów, w domu zmienia się nie do poznania. Ze zdjęć, jakie pokazuje na Instagramie wynika, że jest czułym, kochającym ojcem o niezmierzonych pokładach delikatności. Zdjęcia surowego jurora jako ojca zobaczycie tutaj.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS