Amal Clooney zaliczyła pierwszą wpadkę. I to jaką! W dodatku na swojej rocznicy i potrójnej randce

Nawet nienaganna elegancja Amal Clooney nie wystarczy, kiedy nie ma się opanowanego perfekcyjnego wysiadania z samochodu. W ten sposób zobaczyliśmy o wiele więcej, niż Amal chciałaby pokazać komuś innemu, niż mąż.
Pierwsza wpadka Amal Amal Clooney zaliczyła pierwszą wpadkę. I to jaką! Nawet nienaganna elegancja Amal Clooney nie wystarczy, kiedy nie ma się opanowanego perfekcyjnego wysiadania z samochodu. Nawet nienaganna elegancja Amal Clooney nie wystarczy, kiedy nie ma się opanowanego perfekcyjnego wysiadania z samochodu. W ten sposób zobaczyliśmy o wiele więcej, niż Amal chciałaby pokazać komuś innemu niż mąż. Minął rok od hucznego ślubu Georga Clooneya i Amal Clooney (przedtem Alamuddin). Rocznica ślubu, czyli papierowe gody, była jednak niewspółmiernie skromniejsza. Aktor ponoć nawet nie podarował żonie z tej okazji prezentu. Była za to romantyczna kolacja oraz - uwaga - randka razy trzy. Małżonkom towarzyszyli bowiem Matt Damon z żoną Lucianą Barroso oraz Cindy Crawford z mężem Rande Gerberem. Amal Clooney, wysiadając z samochodu, nie ustrzegła się wpadki. Płaszcz podwiną się zdecydowanie za wysoko, odsłaniając zgrabne uda. "Amal Clooney jeszcze nie do końca opanowała wychodzenie z gracją z samochodu" - ocenił "Daily Mail". Amal i George Clooneyowie są małżeństwem od 27 września ubiegłego roku, zatem potrójna randka była nieco spóźniona. Cała szóstka spotkała się w sobotę w Electric Cinema w londyńskiej dzielnicy Notting Hill.

Minął rok od hucznego ślubu Georga Clooneya i Amal Clooney (przedtem Alamuddin). Rocznica ślubu, czyli papierowe gody, była jednak niewspółmiernie skromniejsza. Aktor ponoć nawet nie podarował żonie z tej okazji prezentu.

Była za to romantyczna kolacja oraz - uwaga - randka razy trzy. Małżonkom towarzyszyli bowiem Matt Damon z żoną Lucianą Barroso oraz Cindy Crawford z mężem Rande Gerberem.

Amal Clooney, wysiadając z samochodu, nie ustrzegła się wpadki. Płaszcz podwiną się zdecydowanie za wysoko, odsłaniając zgrabne uda.

Amal Clooney jeszcze nie do końca opanowała wychodzenie z gracją z samochodu - ocenił "Daily Mail".
<< WPADKA AMAL CLOONEY >>

Amal i George Clooneyowie są małżeństwem od 27 września ubiegłego roku, zatem potrójna randka była nieco spóźniona. Cała szóstka spotkała się w sobotę w Electric Cinema w londyńskiej dzielnicy Notting Hill.

Tak Amal prezentuje się na czerwonym dywanie:

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (19)
Amal Clooney zaliczyła pierwszą wpadkę. I to jaką! W dodatku na swojej rocznicy i potrójnej randce
Zaloguj się
 • Gość: dax

  Oceniono 3 razy 3

  Dobrze, że jej aparatu nie wcisnął głębiej. Ch***a widać :>

 • Gość: wawiak57

  Oceniono 5 razy 3

  Co konkretnie tam dojrzeliście, by o tym pisać. Bo jakoś rajstopy mało mnie kręcą.

 • Gość: gwno prawda

  Oceniono 2 razy 2

  To portal dla onanistów?

 • Gość: Lu

  Oceniono 2 razy 2

  A dziennikarzyna nie opanował zasad pisania po polsku. "Podwinął", nie "podwiną". To inne formy, jedna w czasie przeszłym, druga przyszłym, wiecie?

 • Gość: yeyeo

  Oceniono 2 razy 2

  jaka wpadka ?

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 2 razy 2

  Że też ktoś dostaje pensję za takia bzdurną prace i doniesienia. A jest tyle głodujących dzieci.....

 • Gość: Zorro

  Oceniono 2 razy 2

  Lo matko, ale sie narobilo... Wpadka to Wy Redaktorki plotka durnego jestescie...

 • Gość: jjjj

  0

  no jakim trza być kretynem aby robić ciągle te foty pod spódnicą, każdy wie jak wygląda ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

 • andronikus

  0

  Ja tam nic nie widzę, poza tym Amal Clooney piękną kobietą jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX