Dorota Wellman jest nie do podrobienia? ON się na nią ucharakteryzował. Efekt? Niesamowity. Fani: Jak można zepsuć taką niespodziankę?

Czy można bezkarnie udawać Dorotę Wellman? Przekonamy się w poniedziałek rano w programie "DD TVN". Wtedy bowiem w studiu programu pojawi się ucharakteryzowany na nią... Maciej Stuhr.
Stuhr jak Wellman Dorota Wellman jest nie do podrobienia? ON się na nią ucharakteryzował. Czy można bezkarnie udawać Dorotę Wellman? w poniedziałek rano Maciej Stuhr postanowił się o tym przekonać... przebierając się za prowadzącą. Czy można bezkarnie udawać Dorotę Wellman? Przekonaliśmy się o tym w poniedziałek rano w programie "DD TVN". Wtedy bowiem w studiu programu pojawił się ucharakteryzowany na nią... Maciej Stuhr. Maciej Stuhr zareklamował swoją metamorfozę na Facebooku zdjęciami z przygotowań do programu. Widzimy na nich aktora na różnych etapach zmiany wyglądu, aż po efekt finalny. Wpis zebrał już ponad 4 tysiące lajków, a ich liczba rośnie. Komentarze? Różne. Pojawiły się nawet wyrzuty. "Jak można zepsuć taką niespodziankę?" - zapytał jeden z fanów. Nie wszyscy byli tak krytyczni: "Niesamowite. Mistrzostwo. Prawie się nabrałam" - pisali. "Prawie" czyni wielką różnicę, jak wiemy. Bądźmy szczerzy: efekt nie zwala z nóg, a syntetyczna twarz Doroty Wellman wygląda raczej upiornie. Wierzymy jednak, że to dopiero "przymiarka" twarzy. Aha, nie będziemy pisać, że Dorota Wellman jest tylko jedna, bo to wie zapewne także i Maciej Stuhr. Ciekawe tylko czy wie, że żeby udawać dziennikarkę, nie wystarczy wyglądać jak ona, ale i tak się zachowywać. A to nawet dla aktora z takim talentem jak Stuhr może stanowić nie lada wyzwanie...

Maciej Stuhr zareklamował swoją metamorfozę na Facebooku zdjęciami z przygotowań do programu. Widzimy na nich aktora na różnych etapach zmiany wyglądu, aż po efekt finalny. Wpis zebrał już ponad 4 tysiące lajków, a ich liczba rośnie.

Komentarze? Różne. Pojawiły się nawet wyrzuty.

Jak można zepsuć taką niespodziankę? - zapytał jeden z fanów.
Biust za mały. Panie Macieju, niech Pan charakteryzatorom przekaże, że się nie postarali - narzekała jedna z fanek.

Nie wszyscy byli tak krytyczni.

Niesamowite. Mistrzostwo. Prawie się nabrałam - pisali.

Efekt? Zobaczcie sami.

<< MACIEJ STUHR JAKO DOROTA WELLMAN >>

"Prawie" czyni wielką różnicę, jak wiemy. Bądźmy szczerzy: efekt nie zwala z nóg, a syntetyczna twarz Doroty Wellman wygląda raczej upiornie. Wierzymy jednak, że to dopiero "przymiarka" twarzy i w poniedziałek rano złudzenie będzie zupełnie.

Aha, nie będziemy pisać, że Dorota Wellman jest tylko jedna, bo to wie zapewne także i Maciej Sthur. Ciekawe tylko czy wie, że żeby udawać dziennikarkę, nie wystarczy wyglądać jak ona, ale i tak się zachowywać. A to nawet dla aktora z takim talentem jak Stuhr może stanowić nie lada wyzwanie.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Podoba Ci się metamorfoza Stuhra?
Więcej o:
Komentarze (30)
Dorota Wellman jest nie do podrobienia? ON się na nią ucharakteryzował. Efekt? Niesamowity. Fani: Jak można zepsuć taką niespodziankę?
Zaloguj się
 • jawanda

  Oceniono 10 razy 4

  Uwielbiam Maćka Stuhra,to jeden z najlepszych naszych aktorów.
  Komentarze tu pokazują jak zawistnym i nietolerancyjnym narodem są w większości Polacy.
  A niby katolicy.

 • Gość: NoWay

  Oceniono 1 raz 1

  To że wam tak zalazł za skórę swoimi rolami, świadczy po pierwsze, że jest doskonałym aktorem, po drugie, że wy jesteście ciemńogród dla którego aktor staje się w prywatnym życiu odgrywaną postacią. Trening na "klanie" daje efekty.
  A pan Maciej jest fantastyczny, zresztą jak jego ojciec. Mam w nosie czy są z partyjnego, czy innego klucza. Robią swoją robotę na tyle dobrze, że potrafią was nabrać. I o to w tym zawodzie chodzi.
  Ps. Nie znam żadnego osobiście

 • Gość: no nie....

  Oceniono 1 raz 1

  co za bzdury wypisujecie? Nie można trochę więcej luzu?

 • annafreesprit

  0

  Fantastyczny! Jak zawsze. Inteligencja, dystans do siebie i poczucie humoru na takim poziomie, że znakomita większość tego społeczeństwa nie ogarnie, choćby nie wiem jak wspinała się na paluszki. O czym świadczy ten zalew hejtu... Jeszcze raz: brawo Maciej! ;)

 • Gość: NoWay

  0

  Do Plotka
  Zlikwidujcie logowanie sie do oceny komentarzy. Napisać można wszystko bez logowania a kliknąć łapki już nie? Totalna bzdura.
  Do Internautów. Piszcie w tej sprawie, może zmienią.

 • tune

  Oceniono 2 razy 0

  Szarada:
  Jak dopasować swój post do KAŻDEGO tematu, tak żeby móc sie wypowiedzieć na temat katolicyzmu w Polsce. Uwaga: Na nagrode publiczności może liczyć także post polemiczny w stosunku do w/w, eksploatujący wątek "Wybiórczej" i Michnika.
  Czas... START

 • amorvertical11

  Oceniono 1 raz -1

  W tym wyborze pytań zabrakło jednego:
  ALE PO CO????
  Wiem, że ma jakies problemy, ale może lepeij robić cos co ma sens, a nie ulegać postepującemu SKRETYNIENIU

 • Gość: brzmski

  Oceniono 3 razy -1

  aktor - w przemianach... choć powierzchownych, więc
  czekamy na zasadnicze, a okazje się zbliżają...
  adwentowe rekolekcje np.

 • Gość: Weronika

  Oceniono 1 raz -1

  On bardziej przypomina Witkowskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX