Jennifer Aniston i Justin Theoroux PIERWSZY RAZ oficjalnie jako małżeństwo. Dużo czułości. "Położyła mu głowę na ramieniu"

Aniston dotychczas z dumą prezentowała obrączkę na czerwonym dywanie w pojedynkę. W sobotę zadebiutowali na imprezie jako małżeństwo już wspólnie.
Małżeńska para Jennifer Aniston i Justin Theoroux pierwszy raz oficjalnie jako małżeństwo. Aniston dotychczas z dumą prezentowała obrączkę na czerwonym dywanie w pojedynkę. W sobotę zadebiutowali na imprezie jako małżeństwo już wspólnie. Aniston dotychczas z dumą prezentowała obrączkę na czerwonym dywanie w pojedynkę. W sobotę zadebiutowali na imprezie jako małżeństwo już wspólnie. Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub na początku sierpnia. Po krótkim miesiącu miodowym, wrócili do obowiązków zawodowych. Aktorka na premierze filmu "She's Funny That Way" zwracała uwagę obrączką na palcu. Teraz pojawiła się jako "osoba towarzysząca" Justina Theroux na premierze drugiego sezonu serialu "Leftovers". Było to ich pierwsze oficjalne wyjście jako małżonków. Co nie uszło uwadze mediów, para okazywała sobie sporo czułości: "Jennifer przytulała się do męża, złapała go w talii, a nawet położyła głowę na jego ramieniu" - odnotowuje "Daily Mail". Gratulujemy jeszcze raz!

Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub na początku sierpnia. Po krótkim miesiącu miodowym, wrócili do obowiązków zawodowych. Aktorka na premierze filmu "She's Funny That Way" zwracała uwagę obrączką na palcu. Teraz pojawiła się jako "osoba towarzysząca" Justina Theroux na premierze drugiego sezonu serialu "Leftovers". Było to ich pierwsze oficjalne wyjście jako małżonków.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co nie uszło uwadze mediów, para okazywała sobie sporo czułości.

Jennifer przytulała się do męża, złapała go w talii, a nawet położyła głowę na jego ramieniu - odnotowuje "Daily Mail".

Gratulujemy jeszcze raz!

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Skomentuj:
Jennifer Aniston i Justin Theoroux PIERWSZY RAZ oficjalnie jako małżeństwo. Dużo czułości. "Położyła mu głowę na ramieniu"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX