Miley Cyrus pokazała nową fryzurę. Mamy nadzieję, że to nie peruka. W końcu wygląda SUPER

Obcięte na krótko blond włosy to do wielu miesięcy znak rozpoznawczy młodej wokalistki. Wygląda na to, że Miley postanowiła wrócić do korzeni.
Miley Cyrus pokazała nową fryzurę Obcięte na krótko blond włosy to do wielu miesięcy znak rozpoznawczy młodej wokalistki Jako nastoletnia "Hannah Montana", Miley Cyrus wyróżniała się pięknymi, długimi, kasztanowymi włosami. W nowym wizerunku "dorosłej Miley", nie było już miejsca dla grzecznego uczesania. Wokalistka ścięła włosy na krótko i przefarbowała je na blond. Od tego czasu zdarzały się jej większe lub mniejsze eksperymenty, które kończyły się różnym skutkiem. Ten, który pokazała na Instagramien podoba nam się bardzo! Miley wróciła do korzeni i zapozowała w długich ciemnych włosach. Chcielibyśmy wierzyć, że gwiazda sięgnęła po farbę do włosów i doczepki, ale prawie na pewno jest to kolejna peruka. Szkoda!

Jako nastoletnia "Hannah Montana", Miley Cyrus wyróżniała się pięknymi, długimi, kasztanowymi włosami. W nowym wizerunku "dorosłej Miley", nie było już miejsca dla grzecznego uczesania. Wokalistka ścięła włosy na krótko i przefarbowała je na blond. Od tego czasu zdarzały się jej większe lub mniejsze eksperymenty, które kończyły się różnym skutkiem. Ten, który pokazała na Instagramien podoba nam się bardzo! Miley wróciła do korzeni i zapozowała w długich ciemnych włosach.

Miley Cyrus Instagram.com/mileycyru

Chcielibyśmy wierzyć, że gwiazda sięgnęła po farbę do włosów i doczepki, ale prawie na pewno jest to kolejna peruka. Szkoda! Nam Miley w takiej wersji podoba się bardzo. A co Wy myślicie? Zagłosujcie w sondzie.

 

em

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak podoba Wam się Miley w takiej wersji?