Miley Cyrus pokazała nową fryzurę. Mamy nadzieję, że to nie peruka. W końcu wygląda SUPER

Obcięte na krótko blond włosy to do wielu miesięcy znak rozpoznawczy młodej wokalistki. Wygląda na to, że Miley postanowiła wrócić do korzeni.
Miley Cyrus pokazała nową fryzurę Obcięte na krótko blond włosy to do wielu miesięcy znak rozpoznawczy młodej wokalistki Jako nastoletnia "Hannah Montana", Miley Cyrus wyróżniała się pięknymi, długimi, kasztanowymi włosami. W nowym wizerunku "dorosłej Miley", nie było już miejsca dla grzecznego uczesania. Wokalistka ścięła włosy na krótko i przefarbowała je na blond. Od tego czasu zdarzały się jej większe lub mniejsze eksperymenty, które kończyły się różnym skutkiem. Ten, który pokazała na Instagramien podoba nam się bardzo! Miley wróciła do korzeni i zapozowała w długich ciemnych włosach. Chcielibyśmy wierzyć, że gwiazda sięgnęła po farbę do włosów i doczepki, ale prawie na pewno jest to kolejna peruka. Szkoda!

Jako nastoletnia "Hannah Montana", Miley Cyrus wyróżniała się pięknymi, długimi, kasztanowymi włosami. W nowym wizerunku "dorosłej Miley", nie było już miejsca dla grzecznego uczesania. Wokalistka ścięła włosy na krótko i przefarbowała je na blond. Od tego czasu zdarzały się jej większe lub mniejsze eksperymenty, które kończyły się różnym skutkiem. Ten, który pokazała na Instagramien podoba nam się bardzo! Miley wróciła do korzeni i zapozowała w długich ciemnych włosach.

Miley Cyrus Instagram.com/mileycyru

Chcielibyśmy wierzyć, że gwiazda sięgnęła po farbę do włosów i doczepki, ale prawie na pewno jest to kolejna peruka. Szkoda! Nam Miley w takiej wersji podoba się bardzo. A co Wy myślicie? Zagłosujcie w sondzie.

 

em

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak podoba Wam się Miley w takiej wersji?
Więcej o:
Komentarze (3)
Miley Cyrus pokazała nową fryzurę. Mamy nadzieję, że to nie peruka. W końcu wygląda SUPER
Zaloguj się
  • Gość: ChłopzMazur

    0

    wołają na nio jak na krowe na pastwisku...

  • Gość: Cerrie

    0

    Cyrus, to po prostu zagubiony dzieciak, który nie chce dorosnąć, bo czuje się pokrzywdzona iż od dziecka grała w serialu i nie miała czasu się zbuntować jak typowa nastolatka. Gdyby jednak w nastoletnim życiu spotkało ją coś na tyle traumatycznego, iż musiałaby szybko dorosnąć czy tego by chciała czy nie, to wtedy nie byłaby tym czym jest teraz. Ale ponieważ od dziecka za sprawą znanego ojca niczego jej nie brakowało, to nie docenia tego iż ma to czego zwykłe dzieci nigdy mieć nie będą. I niech się nie wykręca biadoleniem, iż na planie serialu czuła się jak brzydkie kaczątko i z tego powodu nabawiła się kompleksów. Bo gdyby chciała mogłaby być dobrym człowiekiem. A kto ją szanuje? Chyba tylko tacy ludzie jak ona, czyli nic nie warci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX