Wakacje bez Haidara i odważne zdjęcia w sieci. Rozstanie? Doda zdradziła prawdę bliskiej przyjaciółce

Doda postanowiła skomentować informacje o rozstaniu z Emilem Haidarem. I nie pozostawia wątpliwości co do tego, czy nadal są razem.

W mediach już od jakiegoś czasu mówi się o rozstaniu Dody i Emila Haidara. Powód? Podczas gdy cały świat show-biznesu niecierpliwie czekał na wyznaczenie terminu ślubu, wokalistka przestała nosić pierścionek zaręczynowy i wyjechała na urlop bez ukochanego. To wzbudziło podejrzenia tabloidów - wcześniej nie ruszała się bez niego nigdzie, towarzyszył jej nawet na koncertach i przy nagraniu teledysku. Spekulacji o powodach zerwania nie było końca. Ukrócić postanowiła je sama zainteresowana. Skontaktowała się w tej sprawie z dziennikarką magazynu "VIVA!", Krystyną Pytlakowską, z którą od lat jest w bardzo bliskich relacjach.

Na plotki o rozstaniu z narzeczonym Doda zareagowała w swoim stylu. Wyśmiała je. I przysłała "VIVIE!" zdjęcia z wakacji w Hiszpanii, które od kilku dni spędza w swoim domu kupionym kilka lat temu. Wyjechała tam z Emilem Haidarem i na dowód zrobiła sobie z nim wspólne selfie.
Nie tylko zadała kłam plotkom o rozstaniu, ale ponadto potwierdziła w rozmowie ze mną, że ślub odbędzie się jeszcze w tym roku, a ja mam być druhną. I że już zamawia dla mnie sukienkę.

Dowodem na to, że wokalistka i milioner wciąż są razem, ma być także zdjęcie, które Doda umieściła na swoim instagramowym profilu. Jak sama stwierdziła, jego autorem jest Haidar.

Doda na wakacjach Instagram.com/dodaqueen

Fani Dody z pewnością odetchnęli z ulgą.

 

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS