Olaf Lubaszenko i Hanna Wawrowska są parą od 9 lat. Co ze ślubem? Aktor tłumaczy, że to nie takie proste

Ślub to nie taka prosta sprawa, przekonuje Olaf Lubaszenko, który od jakiegoś czasu usiłuje znaleźć idealny moment na sformalizowanie swojego związku z partnerką, Hanną Wawrowską.

Olaf Lubaszenko i Hanna Wawrowska są już razem od prawie 9 lat. Aktorowi marzy się wreszcie ślub, jednak, jak przyznaje w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym", nie jest to łatwe.

To jest tak, że ciężko znaleźć dobry moment i to wcale nie jest żart. Zawsze jest po drodze coś, co pochłania czas, energię i taki moment pełnego komfortu, żebyśmy mogli zająć się sformalizowaniem, legalizacją tego wszystkiego, jeszcze nie nadszedł, ale myślę, że to przed nami. Taką mam nadzieję - mówił.

Wawrowska z poprzedniego związku ma syna, obecnie 14-letniego. Syn gra w piłkę nożną i jest kibicem Lecha Poznań (partnerka aktorka pochodzi właśnie z Poznania). Lubaszenko z kolei kibicuje Legii Warszawa, co w sytuacji, gdy te drużyny grają przeciwko sobie, rodzi interesujące sytuacje.

Stąd wiele fajnych emocji, które między sobą, trochę żartobliwie, czasem trochę mniej żartobliwie, rozgrywamy. One gdzieś tam są zwłaszcza, kiedy Legia gra z Lechem - opowiadał Lubaszenko.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS