Katarzyna Niezgoda i tak krótka sukienka? Nie dziwimy się, że chciała pokazać nogi. Schudła!

Do tej pory mogliśmy oglądać ją w mocno zabudowanych sukienkach. Teraz czas na zmiany. Nic w tym dziwnego, bo Katarzyna Niezgoda może się pochwalić znacznie szczuplejszą sylwetką.

Katarzyna Niezgoda była gościem na środowym pokazie mody Łukasza Jemioła. Na tę okazję wybrała czarną sukienkę w stylu pensjonarki sięgającą jej ledwie przed kolano. Niezgoda do tej pory nie nosiła tak krótkich kreacji, a ta odsłoniła jej szczuplejsze nogi. W takiej kreacji doskonale widać, że bardzo schudła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Bizneswoman tym razem pojawiła się bez Tomasza Kammela, ale wyglądała świetnie, a my nie mogliśmy oderwać oczu od jej nóg. Gdy usiadła, jej sukienka jeszcze bardziej się podwinęła. Widać, że Niezgoda jest dumna ze swojej nowej sylwetki. Zmiany dostrzegliśmy także na włosach - wróciła do ciemnego koloru, który naszym zdaniem zdecydowanie jej służy.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (45)
Katarzyna Niezgoda i tak krótka sukienka? Nie dziwimy się, że chciała pokazać nogi. Schudła!
Zaloguj się
 • Gość: Walenty Kpiarz

  Oceniono 8 razy 8

  Przepiękna kobieta. Można się zakochać od pierwszego wejrzenia, dlatego nie dziwię się Kamelowi, że tak za nią szaleje. Na jego miejscu bardzo bym jej pilnował, bo pewnie niejeden facet chciałby mu ją odbić. Nie dosyć, że śliczna, to jeszcze ten wysublimowany gust związany z ubiorem.

 • emeryt21

  Oceniono 6 razy 4

  Jestem mało spostrzegawczy i nie widze tego chudniecia.....

 • Gość: Jarosław brakujące ogniwo w teorii Darwina

  Oceniono 6 razy 4

  Jeszcze 30 kg i będzie ok

 • Gość: Agga

  Oceniono 6 razy 4

  Widziałam chyba inne zdjęcia niż autor tekstu. Nadal wygląda bardzo źle. Nie mogę się nadziwić, że osoba na takim stanowisku może być tak zaniedbana. Nie każdy musi mieć ciało Chodakowskiej, ale bez przesady... Sukienka jeszcze bardziej podkreśla dysproporcję między potężnym korpusem i szczupłymi kostkami, w dodatku odsłania zaawansowany cellulit. No naprawdę, trzeba znać swoje atuty i niedoskonałości, podkreślać te pierwsze, a ukrywać drugie. A nie odwrotnie.

 • Gość: Boddoxx

  Oceniono 3 razy 3

  O smutna godzino!

 • obrain

  Oceniono 9 razy 3

  po pierwsze, Katarzyna Niezgoda ma bardzo ładną kobiecą postawę. Waga (jeśli nie ma podstaw zdrowotnych) jest do spracowania, a warunki jako dziewczyna bez dyskusji ma.
  Ma bardzo ładne rysy twarzy. Smutne są te publikacje źle zrobionych zdjęć z 'pod stołu', ale świadczy to tylko o braku profesjonalizmu autora (i redaktora news'a).
  Kasia ma bardzo ładne oczy i usta, wskazują że jest osobą wrażliwą z poczuciem humoru. Uśmiech w rysach twarzy nie jest fałszywy jak u wielu tanich celebrytów, ale naturalny. Mam nadzieję, że Kasia znajdzie troszkę motywacji by poczuć się bardziej piękną a plotek.pl to nam pogodnie zrelacjonuje.

 • antonow

  Oceniono 2 razy 2

  Generalnie nie mam nic przeciwko pani Katarzynie niezależnie od wagi, jednak w tej sukience wygląda jak dziewczynka z rodziny Adamsów. No ale Halloween się zbliża, więc w zasadzie kreacja na czasie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX