Nawet nie wiedzieliśmy, że Alicja Bachleda-Curuś ma profil na Instagramie! Pokazuje tam bardzo ciekawe rzeczy

Selfie na tle polskich gór, smakowite zdjęcia potraw, czy wreszcie fotka z ogromnym pluszowym krokodylem. Oto nieznane oblicze aktorki.

Do tej pory nie wiedzieliśmy, że Alicja Bachleda-Curuś jest posiadaczką własnego profilu na Instagramie i szczerze mówiąc nawet jej o to nie podejrzewaliśmy. Tymczasem przeglądając profile odkryliśmy bezcenną perełkę. Aktorka nie dość, że już 2 lata temu dołączyła szeregu gwiazd, które swoje codzienne życie dokumentują na Instagramie, to jeszcze pokazuje się tam od nieznanej nam dotąd strony. I tak: zachwyca się polskimi smakami, które odnalazła w restauracji w Los Angeles, czy pokazuje, jak bawiła się na Polskim Festiwalu Filmowym. Jednak na największą uwagę zdecydowanie zasługuje zdjęcie, na którym widzimy, jak aktorka ubrana w sari pozuje z pluszowym krokodylem w sklepie z zabawkami. Czy to przygotowanie do nowej roli? Tego nie wiemy, ale jej synem z pewnością musiał być tym zachwycony, jak zresztą stwierdziła jedna z komentujących zdjęcie fanek.

To ciepłe, pozytywne uczucie. Krokodyl - tak aktorka podpisała zdjęcie.
<< ZOBACZ JEJ ZDJĘCIA Z INSTAGRAMU >>

Bachleda-Curuś jest też wielbicielką selfie. Pozuje m.in. z dziennikarzem RMF FM w trakcie swojej wizyty w radiu, czy na tle polskich gór.

Polskie góry. Tak bardzo magiczne - podpisała selfie.

Prawda, że nie znaliście jej od tej strony?

 

 

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: