Ewelina i Mała pogodziły się? Fani mają DOWODY. "Są razem na imprezie!". Jest i wątek Pawła. To koniec?!

Najpierw była przyjaźń, potem ochłodzenie stosunków. Potem znów ocieplenie zakończone wzajemnym obrzucaniem się oskarżeniami i wyzwiskami. Ale wygląda na to, że Mała i Ewelina znów są kumpelami! A jak wiadomo, kiedy Ania przyjaźni się z Eweliną, dla Pawła nie ma już miejsca.

Ewelina i Paweł to para kontrowersyjna i wzbudzająca wiele emocji, wiadomo. W ostatnim odcinku "Ekipy z Warszawy" chłopak popchnął swoją ukochaną, a wszyscy uczestnicy "Warsaw Shore" stanęli po stronie Eweliny, która na jakiś czas rozstała się z nim i zbliżyła do najlepszej przyjaciółki z pierwszego sezonu, Małej. Po programie Paweł poszedł na terapię związkową, odzyskał dziewczynę, znów byli razem, a Ewelina sugerowała, że się zaręczyli.

Dla Małej, która murem stanęła za przyjaciółką był to cios. Dziewczyny obraziły się na siebie, a Ewelina ogłosiła, że nie pojawi się w kolejnych sezonach "Warsaw Shore".

Nie myślcie, że to koniec telenoweli. Wygląda na to, że dziewczyny znów są kumpelami! Nie ogłosiłly tego na Facebooku, ale obie zamieściły na Instagramach zdjęcia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nei fakt, że pozują w tym samym pomieszczeniu. Identyczne drzwi, podłoga, kolor ścian, obie ogłaszają, że wybierają się na imprezę... Internautom nie trzeba było więcej dowodów:

Ewelina Warsaw ShoreInstagram.com/ewelOna

Ewelina Warsaw ShoreInstagram.com/ewelOna

Ania Mała Warsaw ShoreInstagram.com/aniamala

Ewelina podpisała swoje zdjęcie w dość wymowny sposób:

Gotowa podbijać klub - buziaki i wszystkiego najlepszego dla wszystkich mężczyzn :* szczególnie tych którzy kochają a spotykają sie z blondynami :D

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili, co słychać u Pawła.

"Masz swój rozum słuchaj takze serca głosu. Zrozum jestes kowalem swego losu.To Ty masz największy wpływ ze wszystkich osob , by spełnić swoje sny ... " - napisał na swoim profilu.

I oznaczył się w Poznaniu.

Myślicie, że to koniec miłości i powrót przyjaźni?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS