Kim Kardashian zdradziła imię syna? Nie takie, jak myślicie. "Mnie się podoba, ale Kanye..."

Jesteśmy o krok od ogólnonarodowej, a może i ogólnoświatowej debaty o imieniu nienarodzonego syna Kim Kardashian i Kanye'a Westa. Co ciekawe, zdanie przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych liczy się tu najmniej.
Kim Kardashian zdradziła imię syna? Ruszyła ogólnoświatowa debata na temat imienia nienarodzonego syna Kim Kardashian i Kanye Westa Kiedy pierwsza córka Kim Kardashian i Kanye Westa otrzymała na imię North byliśmy już niemal pewni, że imię kolejnego dziecka para wybierze przy pomocy kompasu. Jak się okazuje, obecnie ich kompas wskazuje kierunek wschodni. Podoba mi się imię Easton. Nie sądzę, żeby spodobało się mojemu mężowi, ale ja jestem zachwycona - powiedziała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. Wygląda na to, że celebrytka nie liczy się ze zdaniem małżonka, który w 2020 roku zamierza kandydować na urząd prezydenta USA. Chociaż kto wie, może w 2020 roku zmieni zdanie. W końcu głowa państwa to nie byle kto. Kim przekonuje, że tak naprawdę jeszcze nie zdecydowali, jakie imię otrzyma ich syn. Zacznę o tym myśleć, kiedy będę w ósmym miesiącu ciąży. Mam jeszcze cały miesiąc - dodała Kim. To może być jednak tylko próba odwrócenia naszej uwagi, ponieważ znajomi pary twierdzą, że wszystko jest już postanowione. Jest pewne, że chłopiec będzie nosił imię Easton - informuje źródło, na które powołuje się portal "Daily Mail".

Kiedy pierwsza córka Kim Kardashian i Kanye Westa otrzymała na imię North (Północ) było więcej, niż pewne, że imię kolejnego dziecka para celebrytów wybierze przy pomocy kompasu. Ich kompas pracuje akurat inaczej, niż wszystkie, i aktualnie pokazuje na Wschód.

Podoba mi się imię Easton - powiedziała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. - Nie sądzę, żeby spodobało się mojemu mężowi, ale mnie tak.

Wygląda na to, że Kim ze zdaniem swojego męża, który w 2020 roku zamierza kandydować na urząd prezydenta USA, niespecjalnie się liczy. W każdym razie do 2020 roku, bo potem może zmienić zdanie.

To, w którą stronę patrzymy, jest ważne, a jeszcze ważniejsze, żeby patrzeć w tę samą, co Kim. A ona akurat nie ma ochoty patrzeć na Południe.

Wywracam oczami za każdym razem, kiedy ktoś mówi South - przyznała bez ogródek Kim.

Tak naprawdę, to para jeszcze ponoć nie zdecydowała, jak nazwie syna.

Zacznę o tym myśleć, kiedy będę w ósmym miesiącu ciąży. Mam więc na to jeszcze cały miesiąc - dodała.

To może być jednak li tylko próba odwrócenia naszej uwagi (w inną stronę świata?), ponieważ według znajomych pary imię wszystko jest już postanowione, a skoro Kim podoba się Easton, to tak ma być i kropka.

Easton jest już wybrane. Jest pewne, że chłopiec będzie nosił imię Easton - informuje źródło, na które powołuje się portal "Daily Mail".

Ellen DeGeneres co prawda proponowała Mid, Wild i Wild Wild, ale Kim propozycje odrzuciła. Zapewne dlatego, że na jej kompasie nie ma takich stron świata.

Easton West? Ładnie. North West już jest. Będzie Easton West, a potem? South West? West West? Kim, odłóż ten kompas! Zdecydowanie wolimy Wild Wild.

Zobacz, jak Kim wygląda w ciąży.

alex

Kim Kardashian Aplikacja Plotek


Więcej o: