MTV EMA 2015. Wiadomo, kto poprowadzi galę. Ten duet będzie lepszy od Nicki Minaj?

Ed Sheeran i Ruby Rose poprowadzą galę MTV EMA w Mediolanie.
Gala Eda Sheerana MTV EMAs 2015. Wiadomo, kto poprowadzi galę. MTV ogłosiło, że uwielbiany na całym świecie brytyjski piosenkarz Ed Sheeran poprowadzi galę MTV EMAs 2015. Współprowadzącą będzie Ruby Rose. Ed Sheeran i Ruby Rose poprowadzą galę MTV EMAs w Mediolanie. MTV ogłosiło, że uwielbiany na całym świecie brytyjski piosenkarz Ed Sheeran poprowadzi galę MTV EMAs 2015, która odbędzie się w niedzielę 25 października o 21:00 w Mediolanie. Piosenkarz zamieścił tę informację na Twitterze, sugerując, że będzie mu towarzyszyć ktoś jeszcze. Niedługo później australijska aktorka Ruby Rose ogłosiła na swoim Instagramie, że dołączy do Sheerana, jako współprowadząca jednego z największych wydarzeń muzycznych na świecie. Myślicie, że sprawdzą się jako prowadzący? A może i tak nie pobiją Nicki Minaj? To dość prawdopodobne, bo piosenkarka dobrze wie, jak za każdym razem przyciągnąć uwagę...

MTV ogłosiło, że uwielbiany na całym świecie brytyjski piosenkarz Ed Sheeran poprowadzi galę MTV EMA 2015, która odbędzie się w niedzielę 25 października o 21:00 w Mediolanie.

Piosenkarz zamieścił dziś tę informację na Twitterze, sugerując, że będzie mu towarzyszyć ktoś jeszcze. Niedługo później australijska aktorka Ruby Rose ogłosiła na swoim Instagramie, że dołączy do Sheerana, jako współprowadząca jednego z największych wydarzeń muzycznych na świecie.

Ed Sheeran prowadzącym MTV EMAs Screen z Twitter.com/edsheeran

Myślicie, że sprawdzą się jako prowadzący? A może i tak nie pobiją Nicki Minaj? To dość prawdopodobne, bo piosenkarka dobrze wie, jak za każdym razem przyciągnąć uwagę.

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy Ed Sheeran i Ruby Rose będą dobrymi prowadzącymi?
Więcej o:
Komentarze (2)
MTV EMA 2015. Wiadomo, kto poprowadzi galę. Ten duet będzie lepszy od Nicki Minaj?
Zaloguj się
  • braddock

    Oceniono 1 raz 1

    Na co jej ta kiecka? Cyce wywaliła tak, że bardziej nie można.

  • browaryr

    0

    targi koorestwa i plastiku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX