Justyna Steczkowska zmiażdżona przez Horodyńską. "Dywanik łazienkowy". Potem ostrzej

"Coś plastikowego, tandetnego", "w dywaniku łazienkowym". To tylko kilka określeń spośród tych, których doczekała się Justyna Steczkowska w programie "Gwiazdy na dywaniku".

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków w programie "Gwiazdy na dywaniku" brutalnie ocenili stylizację Justyny Steczkowskiej na pokazie marki Aryton. Piosenkarka miała na sobie puchaty płaszcz, wielką torbę i czerwone buty. Na pierwszy ogień poszedł rzeczony płaszcz.

Dlaczego od razu trzeba się zakrywać dywanikiem łazienkowym? Jednak wolałbym żeby były to szynszyle farbowane na błękitno niż dywanik łazienkowy. W końcu to jest diwa nasza - zdziwił się Tomasz Jacyków.
Nawet moherowy sweter z trenem, to by było świetne. Tutaj robi się coś plastikowego, tandetnego - dodała Horodyńska.
<< JUSTYNA STECZKOWSKA W "DYWANIKU ŁAZIENKOWYM" >>

Oberwało się Steczkowskiej także i za torbę. Jacyków skrytykował dodatek posuwając się do mało finezyjnego, ale za to plastycznego porównania.

Po co jej taka torba, do której sama się zmieści, może też tam ma kabinę prysznicową, dywanik rozkłada, stawia torbę i tam dokonuje wszelkiej ablucji. Wychodzi z torby i myk na imprezę.
Ta torba jest po prostu za duża dla niej, zakrywa ją, stworzył się jakiś chaos. Ja myślę, że jakby była ona tak połowę mniejsza, to zdecydowanie lepiej prezentowałaby się do tej sylwetki - dodała Horodyńska.

Na osłodę znalazło się kilka ciepłych słów, choć trudno przypuścić, żeby złagodziły negatywny wydźwięk miażdżącej recenzji jej stroju.

Kolory w tej stylizacji są dosyć ciekawie zestawione. Czerń plus blady niebieski plus czerwony to jest świetna kompozycja, która sprawdza się przy czerni na włosach - powiedziała Horodyńska.

Rozumiemy, że konwencja programu wymusza przesadę, więc bierzemy to z przymrużeniem oka. Może poza ostatnią wypowiedzią, która jest dość wyważona i chyba trafia w punkt. Justynę Steczkowską widzieliśmy lepiej ubraną, ale tu dramatu nie ma. Chaosu, ani tym bardziej łazienkowych klimatów, również.

Więcej ocen stylizacji gwiazd w środy o 22.30 i piątki o 21:30 w Polsat Cafe.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS