Anna Powierza rozstała się z partnerem? Nie mieszkają już razem. "Nie chcieliśmy kłócić się przy dziecku"

Aktorka półtora roku temu została mamą. Tygodnik "Rewia" donosi, że ojciec dziecka wyprowadził się od niej, a para przechodzi poważny kryzys.
Lepiej im osobno? Anna Powierza rozstała się z partnerem? Nie mieszkają już razem. Anna Powierza półtora roku temu została mamą. Tygodnik "Rewia" donosi, że ojciec dziecka wyprowadził się od niej, a para przechodzi poważny kryzys. Anna Powierza półtora roku temu została mamą. Tygodnik "Rewia" donosi, że ojciec dziecka wyprowadził się od niej, a para przechodzi poważny kryzys. Aktorka zrezygnowała z roli w "Klanie", by poświęcić się życiu rodzinnemu i studiowaniu logopedii. Córkę Helenę pokazała na okładce "Twojego Imperium". Ojcem dziecka jest partner aktorki, Łukasz. Mężczyzna jest biznesmenem, pracuje w branży meblowej. Jak donosi "Rewia", związek pary przechodzi kryzys i od trzech miesięcy nie mieszkają razem. Informacje te potwierdza sama zainteresowana: - Potrzebowaliśmy dystansu. Nie chcieliśmy kłócić się przy dziecku i czasowa rozłąka wydawała nam się jedynym rozsądnym wyjściem. Czas pokaże, czy słusznym - wyznała. Aktorka dodała, że jak dotąd taka decyzja się sprawdza, a relacje partnerów uległy poprawie: - Odkąd Łukasz się wyprowadził i zamieszkał oddzielnie , nasze relacje zdecydowanie się poprawiły. Na pewno nie możemy jeszcze mówić o definitywnym rozstaniu. Łukasz to wspaniały ojciec. Jeśli się nie dogadamy, na pewno zostaniemy przyjaciółmi. - dodała.

Anna Powierza zrezygnowała z roli w "Klanie", by poświęcić się życiu rodzinnemu i studiowaniu logopedii. Córkę Helenę pokazała na okładce "Twojego Imperium". Ojcem dziecka jest partner aktorki, Łukasz. Mężczyzna jest biznesmenem, pracuje w branży meblowej. Jak donosi "Rewia", związek pary przechodzi kryzys i od trzech miesięcy nie mieszkają razem. Informacje te potwierdza sama zainteresowana.

Potrzebowaliśmy dystansu. Nie chcieliśmy kłócić się przy dziecku i czasowa rozłąka wydawała nam się jedynym rozsądnym wyjściem. Czas pokaże, czy słusznym - wyznała.

Aktorka dodała, że jak dotąd taka decyzja się sprawdza, a relacje partnerów uległy poprawie.

Odkąd Łukasz się wyprowadził i zamieszkał oddzielnie , nasze relacje zdecydowanie się poprawiły. Na pewno nie możemy jeszcze mówić o definitywnym rozstaniu. Łukasz to wspaniały ojciec. Jeśli się nie dogadamy, na pewno zostaniemy przyjaciółmi. - dodała.

Twoje ImperiumTwoje Imperium

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Anna Powierza rozstała się z partnerem? Nie mieszkają już razem. "Nie chcieliśmy kłócić się przy dziecku"
Zaloguj się
  • baba_jaga

    0

    Zrezygnowała z roli w Klanie? hahahha reżyser raczej zrezygnował z niej :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX