Joanna Brodzik już tak nie wygląda! "Na jesienne chłody najlepszy blond nowy". Fani: Trochę za smutno

Joanna Brodzik od dawna była wierna złotemu blondowi. Ale jesienią zdecydowała się na zmianę. Korzystną?
Inny blond Brodzik Joanna Brodzik wygląda inaczej! Joanna Brodzik od dawna była wierna złotemu blondowi. Ale jesienią zdecydowała się na zmianę. Aktorka nowym kolorem włosów pochwaliła się na Facebooku. Joanna Brodzik od dawna była wierna złotemu blondowi. Ale jesienią zdecydowała się na zmianę. Korzystną? Aktorka nowym kolorem włosów pochwaliła się na Facebooku. Choć wybrała blond, zmiana jest spora. Popielaty odcień zdecydowanie różni się od wcześniejszego blondu Brodzik. "Mój nowy "inteligentny" kolor by Ola Oleczek Hair Stylist:-))) Na jesienne chłody najlepszy blond nowy! A jaki jest Wasz sposób na jesień?" - podpisała zdjęcie gwiazda. Fani nie byli zachwyceni. Zgodnie stwierdzili, że aktorka wygląda w "nowych włosach" zbyt smutno. A jak Wam się podoba?

Aktorka nowym kolorem włosów pochwaliła się na Facebooku. Choć wybrała blond, zmiana jest spora. Popielaty odcień zdecydowanie różni się od wcześniejszego blondu Brodzik.

Mój nowy "inteligentny" kolor by Ola Oleczek Hair Stylist:-))) Na jesienne chłody najlepszy blond nowy! A jaki jest Wasz sposób na jesień? - podpisała zdjęcie gwiazda.

Joanna Brodzik Facebook.com/joannabrodzik

Fani nie byli zachwyceni. Zgodnie stwierdzili, że aktorka wygląda w "nowych włosach" zbyt smutno:

Joanna Brodzik Facebook.com/Joanna Brodzik

A jak Wam się podoba?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Podoba ci się nowa fryzura Brodzik?