Paweł Deląg i Dominika Kulczyk znają się od dawna? I to o wiele lepiej niż myśleliście. "Przez lata byli gośćmi..."

Drogi Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga krzyżowały się wiele razy...
Paweł Deląg i Dominika Kulczyk znają się od dawna? Jak się okazuje ich drogi krzyżowały się wiele razy... Jak wygląda historia znajomości Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga? Aktor przez wiele lat przyjaźnił się z rodzicami ukochanej - Grażyną i Janem Kulczykami. Kulczykowie słynęli jako entuzjaści i mecenasi sztuki. Przez lata byli gośćmi festiwalu w Międzyzdrojach. Po projekcjach filmów bawili się z artystami w jednym z luksusowych nadmorskich hoteli. Deląg uchodził za duszę towarzystwa i wspaniałego kompana. Kobiety go uwielbiały - donosi dwutygodnik "Party". Podobno to z powodu córki Kulczyka aktor rozstał się z narzeczoną Emmą Kiworkovą. Z kolei Dominika pod koniec 2013 roku rozwiodła się z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Sami zainteresowani nie obnoszą się ze swoją miłością i nie bywają razem na salonach. Do tej pory nie potwierdzili również doniesień o tym, że są razem. Póki co, na ten temat wypowiadał się jedynie ich znajomy.

Jak poznali się Dominika Kulczyk i Paweł Deląg? Aktor przez wiele lat przyjaźnił się z rodzicami Dominiki - Grażyną i Janem Kulczykami.

Jan i Grażyna Kulczykowie słynęli jako entuzjaści i mecenasi sztuki. Przez lata byli gośćmi festiwalu w Międzyzdrojach. Tutaj po projekcjach filmów bawili się z artystami w jednym z luksusowych nadmorskich hoteli. Deląg uchodził za duszę towarzystwa i wspaniałego kompana. Kobiety go uwielbiały - donosi dwutygodnik "Party".

Podobno to z powodu córki Jana Kulczyka Paweł Deląg rozstał się ze stomatolog Emmą Kiworkovą, z którą był już zaręczony. Z kolei Dominika Kulczyk pod koniec 2013 roku rozwiodła się z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim.

Sami zainteresowani nie obnoszą się ze swoją miłością i nie bywają razem na salonach. Do tej pory nie potwierdzili również wiadomości o tym, że są razem - póki co na ten temat wypowiadał się jedynie ich znajomy.

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS