Kim i Kanye, jakich nie znaliście. Ona mówi o papieżu (mocne!), on o szansach na prezydenturę. Aż nie wiemy, jak to skomentować

Odwiedzając USA papież Franciszek mógł spodziewać się entuzjazmu i ciepłego przyjęcia. Zachwyty płynące do Wikariusza Chrystusa ze strony Kim Kardashian są na tyle niezwykłe, że warte odnotowania. Tym bardziej, że jej mąż-raper otwarcie mówi o rychłym kandydowaniu na prezydenta.
Kim i Kanye, jakich nie znaliście Ona mówi o papieżu (mocne!), on o szansach na prezydenturę. Kim Kardashian oderwała się na krótką chwilę od autopromocji i wrzuciła na Twittera krótką, choć dosadną ocenę osoby papieża Franciszka. Odwiedzając USA papież Franciszek mógł spodziewać się entuzjazmu i ciepłego przyjęcia. Zachwyty płynące do Wikariusza Chrystusa ze strony Kim Kardashian są na tyle niezwykłe, że warte odnotowania. Tym bardziej, że jej mąż-raper otwarcie mówi o rychłym kandydowaniu na prezydenta. Kim Kardashian oderwała się na krótką chwilę od autopromocji i wrzuciła na Twittera krótką, choć dosadną ocenę osoby papieża Franciszka. Wpisem, umieszczonym między zdjęciem w negliżu a zapowiedzią mobilnej relacji na żywo, ogłosiła: "Papież jest zaj***sty". Sądząc po większej cytowalności tego postu celebrytki na Twitterze w stosunku do innych, ludzie chyba uznali jej opinię za wartą przesłania dalej. Grupa Amerykanów, w których świadomości Kim może być przyszłą Pierwszą Damą, stale rośnie. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy Kanye West na gali MTV VMA ogłosił chęć kandydowania. Towarzyszący tej idei hashtag #Kanye2020 trenduje już w sieci od dłuższego czasu. Niemniej, West nie był dotąd skłonny do rozmów o swoich faktycznych szansach na najwyższy urząd w kraju. Aż do najnowszego wywiadu w "Vanity Fair": "Moja mama ma doktorat, tata ma dwie magisterki. Rap jest świetny, to dobra zabawa. Bycie gwiazdą rocka też jest fajne, i nigdy nią nie przestanę być, ale nadejdzie moment, gdy stanę się synem mojej matki" - stwierdził muzyk. Co w obecnym kontekście może zaskoczyć, podkreślił, że nienawidzi polityki: "Nie jestem politykiem. Ani trochę. Zależy mi na prawdzie i dbam jedynie o ludzi" - przekonuje Kanye. Po chwili namysłu dodał, że ma jeszcze kilka lat i sporo do nauczenia, nim ruszy po prezydenturę. Kim Kardashian mówi o papieżu językiem niegrzecznych nastolatków, a przyszły kandydat na prezydenta USA chwali się, że jest na bakier z polityką. Aż nie wiemy, jak to skomentować.

Kim Kardashian oderwała się na krótką chwilę od autopromocji i wrzuciła na Twittera krótką, choć dosadną ocenę osoby papieża Franciszka. Wpisem, umieszczonym między zdjęciem w negliżu a zapowiedzią mobilnej relacji na żywo, ogłosiła:

Papież jest zaj***sty.

Kim Kardashian na TwitterzeScreen z Twitter.com/kimkardashian

Sądząc po większej cytowalności tego postu celebrytki na Twitterze w stosunku do innych, ludzie chyba uznali jej opinię za wartą przesłania dalej. Grupa Amerykanów, w których świadomości Kim może być przyszłą Pierwszą Damą, stale rośnie. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy Kanye West na gali MTV VMA ogłosił chęć kandydowania. Towarzyszący tej idei hashtag #Kanye2020 trenduje już w sieci od dłuższego czasu. Niemniej, West nie był dotąd skłonny do rozmów o swoich faktycznych szansach na najwyższy urząd w kraju. Aż do najnowszego wywiadu w "Vanity Fair".

Moja mama ma doktorat, tata ma dwie magisterki. Rap jest świetny, to dobra zabawa. Bycie gwiazdą rocka też jest fajne, i nigdy nią nie przestanę być, ale nadejdzie moment, gdy stanę się synem mojej matki - stwierdził muzyk.

Co w obecnym kontekście może zaskoczyć, podkreślił, że nienawidzi polityki.

Nie jestem politykiem. Ani trochę. Zależy mi na prawdzie i dbam jedynie o ludzi - przekonuje Kanye.

Po chwili namysłu dodał, że ma jeszcze kilka lat i sporo do nauczenia, nim ruszy po prezydenturę.

Kim Kardashian mówi o papieżu językiem niegrzecznych nastolatków, a przyszły kandydat na prezydenta USA chwali się, że jest na bakier z polityką. Aż nie wiemy, jak to skomentować.

Prezydencki plakat Kanye WestKanye2020

socha
Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS