Księżna Kate na sekretnej wizycie. Dlaczego ją ukrywano? Wszystko przez miejsce

Księżna Kate odwiedziła kobiece więzienie HM w Send, w hrabstwie Surrey, gdzie znajduje się centrum pomocy uzależnionym osadzonym. Przed wizytą podjęto specjalne środki ostrożności.
Księżna Kate na sekretnej wizycie Dlaczego ją ukrywano? Wszystko przez miejsce Księżna Kate odwiedziła kobiece więzienie HM w Send, w hrabstwie Surrey, gdzie znajduje się centrum pomocy uzależnionym osadzonym. W zakładzie przebywają więźniarki, które odsiadują kary za najcięższe zbrodnie. Tam także znajduje się centrum pomocy dla uzależnionych osadzonych (RAPt). Wizyta księżnej Kate odbyła się tajemnicy. Akredytowani dziennikarze nie mogli ujawniać szczegółów wizyty aż do oficjalnego komunikatu Pałacu Kensington. Zarówno zdjęcia, jak i artykuły opublikowano z kilkunastogodzinnym opóźnieniem. Na teren placówki dziennikarze nie mogli też wnosić żadnych urządzeń elektronicznych: dyktafonów, komórek, laptopów itd. Wszystko przez względy bezpieczeństwa. Więzienie HMP Send objęte jest specjalnym nadzorem. Więźniarki także nie wiedziały nic o wizycie. Dopiero na pół godziny przed spotkaniem powiedziano im, że odwiedzi ich specjalny gość. Większość jednak typowało Russella Branda - informuje "Daily Mail". Były bardzo zaskoczone. Miło zaskoczone, oczywiście - powiedział portalowi pracownik opieki społecznej. Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, księżna bardzo interesuje się tym, jak "organizacje rządowe wspierają osoby uzależnione". Żona księcia Williama spotkała się z kobietami objętymi opieką RAPt. Rozmawiała także z pracownikami placówki.

W kobiecym więzieniu HM Send w południowej Anglii osadzone są więźniarki, które odsiadują kary za najcięższe zbrodnie. Tam także znajduje się centrum pomocy dla uzależnionych osadzonych (RAPt). Obie te placówki odwiedziła w piątek księżna Kate. Wizyta odbyła się tajemnicy. Akredytowani na spotkanie dziennikarze nie mogli ujawniać szczegółów wizyty aż do oficjalnego komunikatu Pałacu Kensington. Zarówno zdjęcia, jak i artykuły opublikowano z kilkunastogodzinnym opóźnieniem.

Na teren placówki dziennikarze nie mogli też wnosić żadnych urządzeń elektronicznych: dyktafonów, komórek, laptopów itd. Wszystko przez względy bezpieczeństwa. Więzienie HMP Send objęte jest specjalnym nadzorem.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KSIĘŻNEJ KATE >>

 

Więźniarki także nie wiedziały nic o wizycie. Dopiero na 30 min powiedziano im, że odwiedzi ich specjalny gość. Większość jednak typowało Russella Branda, informuje "Daily Mail".

Były bardzo zaskoczone - powiedział portalowi pracownik opieki społecznej. - Miło zaskoczone, oczywiście.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu rzecznika Pałacu wizyta została zorganizowana, ponieważ księżna bardzo interesuje się, jak "organizacje wspierają osoby uzależnione". Żona księcia Williama spotkała się z kobietami objętymi opieką RAPt.

Nie sposób też nie wspomnieć o eleganckiej kreacji księżnej, która na ten dzień wybrała sukienkę marki The Fold ze srebrzystego tweedu za około 2100 zł.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS