Adrianna Biedrzyńska: Wszystko się zmieniło. W 2014 wykryto u niej guza mózgu, jest przełom w leczeniu

Aktorka, u której w lipcu 2014 roku zdiagnozowano raka mózgu, świętuje powrót do zdrowia i apeluje do wszystkich: Błagam, badajcie się!
Adrianna Biedrzyńska wraca do zdrowia W 2014 wykryto u niej guza mózgu, jest przełom w leczeniu Wygląda na to, że Adrianna Biedrzyńska, u której ponad rak temu zdiagnozowano niezłośliwego raka mózgu, wraca do zdrowia. Dobrą nowiną aktorka podzieliła się z fanami na Facebooku. Dzisiaj o 12 w południe wszystko się zmieniło. Dzisiaj przyszedł dzień, który pozwolił mi odetchnąć i przestać udawać. Jestem po ostatecznym rezonansie. Ten intruz, podglądacz moich myśli i emocji, jest trupem! Zmniejszył się o 60 procent i rozpada się - napisała gwiazda. W swoim poście aktorka także zaapelowała do fanów. Kochani, przy jakimkolwiek niepokoju, że dzieje się z wami coś niedobrego - błagam, badajcie się! W odpowiednim momencie można, jak się okazuje, zutylizować potwora - dodała. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wspierają aktorkę i kibicują jej. "Wiara i pozytywne myślenie czynią cuda", "Gratuluję i powodzenia, cieszę się bardzo" - pisali internauci. Adrianna Biedrzyńska poinformowała o swojej chorobie pod koniec lipca 2014 roku. Guz, który u niej wykryto, okazał się nie być złośliwy, a jego wielkość pozwoliła na leczenie popularną metodą Gamma Knife. Trzymamy kciuki i życzymy aktorce dużo zdrowia!

Wygląda na to, że Adrianna Biedrzyńska, u której ponad rak temu zdiagnozowano niezłośliwego raka mózgu, wraca do zdrowia. Tą szczęśliwą nowiną aktorka podzieliła się ze wszystkimi na Facebooku:

Dzisiaj o 12 w południe wszystko się zmieniło. Dzisiaj przyszedł dzień, który pozwolił mi odetchnąć i przestać udawać. Jestem po ostatecznym rezonansie. Ten intruz, podglądacz moich myśli i emocji, jest trupem! Zmniejszył się o 60 procent i rozpada się!

Adrianna BiedrzyńskaFacebook.com/adriannajuliabiedrzynska

W swoim poście aktorka także zaapelowała do fanów:

Kochani, przy jakimkolwiek niepokoju, że dzieje się z wami coś niedobrego - błagam, badajcie się! W odpowiednim momencie można, jak się okazuje, zutylizować potwora.

Pod wpisem w szybkim tempie wprost zaroiło się od komentarzy - fani wspierają aktorkę i kibicują jej.

Posty pod wpisem Adrianny BiedrzyńskiejFacebook.com/adriannajuliabiedrzynska

Adrianna Biedrzyńska poinformowała o swojej chorobie pod koniec lipca 2014 roku. Guz, który wykryto u niej w mózgu, okazał się nie być złośliwy, a jego wielkość pozwoliła na leczenie popularną metodą Gamma Knife.

My przyłączamy się do internautów i także życzymy aktorce dużo zdrowia.

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS