Andie MacDowell pewnie pamiętacie z burzą loków. Teraz je wyprostowała, ale to nie jedyna rzecz, która jest zaskakująca

Ponad 20 lat temu w filmie "Cztery wesela i pogrzeb" zachwycała urodą i urokiem osobistym. Też nie możemy w to uwierzyć, ale teraz wygląda jeszcze lepiej niż kiedyś. Ta kobieta zdecydowanie jest jak wino.
Andie MacDowell wciąż wygląda rewelacyjnie Ponad 20 lat temu zachwycała w filmie "Cztery wesela i pogrzeb". Teraz wygląda jeszcze lepiej! Andie MacDowell pojawiła się ostatnio na imprezie charytatywnej Charity Benefiting Homeless Youth Services. Aktorka znana z hitu "Cztery wesela i pogrzeb" tego dnia wyprostowała swoje słynne loki i zaprezentowała się w żółtej sukience odsłaniającej jej zgrabną sylwetkę. Jednak jest coś, co zaskoczyło nas jeszcze bardziej. 57-letnia aktorka w ogóle się nie starzeje. Mamy nawet wrażenie, że z roku na rok wygląda coraz lepiej. "Daily Mail" również był zachwycony jej nieprzemijająca urodą. Ona jest ponadczasową pięknością, która błyszczy na srebrnym ekranie od ponad dwóch dekad - skomentował portal. 57-letnia aktorka wygląda naprawdę obłędnie. Warto przy tym podkreślić, że promienny wygląd zawdzięcza głównie naturalnemu urokowi i pięknemu uśmiechowi. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda nie przesadza z zabiegami upiększającymi, bo na jej czole i wokół oczu z łatwością można dostrzec zmarszczki, które tylko dodają jej uroku. MacDowell ostatni raz mogliśmy zobaczyć w małej roli w filmie "Magic Mike XXL", w którym zagrała obdarzoną dziką naturą Nancy. Sama aktorka podkreśla, że pod żadnych pozorem nie chciałaby być traktowana jako "kuguarzyca" (z ang. cougar - "puma"). Uważam, że to jest obraźliwe. Uważa się, że mężczyźni, gdy się starzeją, stają się bardziej atrakcyjni i dlatego mogą mieć młodsze kobiety, ale w rzeczywistości to wcale nie jest oczywiste. To po prostu kolejny sposób na odebranie pewności siebie kobietom - stwierdziła gwiazda w rozmowie z serwisem People.com. Zdradziła także, że od pierwszego dnia na planie, właśnie to określenie przylgnęło do jej postaci, a ona natychmiast je znienawidziła. Andie MacDowell częściej niż na dużym ekranie możemy oglądać w telewizyjnych produkcjach. Od 2013 roku aktorka występuje w serialu "Cedar Cove".

Andie MacDowell pojawiła się w czwartek na imprezie charytatywnej Charity Benefiting Homeless Youth Services. Aktorka znana z hitu "Cztery wesela i pogrzeb" (z 1994 roku) tego dnia wyprostowała swoje słynne loki i zaprezentowała się w żółtej sukience odsłaniającej jej zgrabną sylwetkę. Jednak jest coś, co zaskoczyło nas jeszcze bardziej. 57-letnia aktorka jest jak wino - w ogóle się nie starzeje, a nawet z roku na rok wygląda coraz lepiej. Portal "Daily Mail" był zachwycony jej nieprzemijająca urodą.

Ona jest ponadczasową pięknością, która błyszczy na srebrnym ekranie od ponad dwóch dekad - pisał.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

57-letnia aktorka wygląda naprawdę obłędnie i, co ciekawe, dobry wygląd zawdzięcza głównie naturalnemu urokowi i pięknemu uśmiechowi. Wszystko wskazuje na to, że nie przesadza z zabiegami upiększającymi, bo na jej czole i wokół oczu z łatwością można dostrzec zmarszczki, które tylko dodają jej szlachetnego wyglądu.

Aktorka rzadko ostatnio występuję w filmach - ostatni raz pojawiły się w małej roli w obrazie "Magic Mike XXL", w którym zagrała obdarzoną dziką naturą Nancy, która zwraca uwagę 38-letniego striptizera (w tej roli Joe Manganiello). Ona sama zapowiedziała, że pod żadnych pozorem nie chciałaby być traktowana jako "kuguarzyca" (z ang. cougar - "puma").

Uważam, że to jest obraźliwe. Uważa się, że mężczyźni, gdy się starzeją, stają się bardziej atrakcyjni i dlatego mogą mieć młodsze kobiety, ale w rzeczywistości to wcale nie jest oczywiste. To po prostu kolejny sposób na odebranie pewności siebie kobietom - mówiła w People.com.

Zdradziła także, że od pierwszego dnia na planie, właśnie to określenie przylgnęło do jej postaci, a ona natychmiast je znienawidziła. Andie MacDowell częściej niż na dużym ekranie możemy oglądać na tym szklanym - od 2013 roku występuje w serialu "Cedar Cove", w którym gra panią sędzię, Olivię Lockhart. Serial doczekał się już trzech sezonów.
Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS