Selena Gomez w jednoczęściowym kostiumie na plaży. Tak seksownie nie wyglądała jeszcze nigdy!

"Gomez odsłoniła dużo więcej swojej niezwykłej figury niż zazwyczaj" - tak te zdjęcia komentują zagraniczne portale. A my dodamy coś jeszcze: to zdecydowanie jej najseksowniejsza "stylizacja".

Gdy Selena Gomez wygrzewa swoje ciało na wakacjach w Miami, to nie może pozostać to niezauważone. Tym bardziej, że tym razem miała na sobie jednoczęściowy wyjątkowo mocno wycięty kostium kąpielowy. Przyznajemy: jeszcze nigdy nie wyglądała bardziej seksownie. Piosenkarka pierwszy raz zaprezentowała też nowy tatuaż - znak Om widniejący na jej lewym udzie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gomez wynurzająca się z wody - tak, ten widok zdecydowanie nie mógł pozostawić nas obojętnymi. O tych zdjęciach napisały i zgodnie zachwyciły się nimi zagraniczne portale show-biznesowe.

Miała na sobie super seksowny strój kąpielowy - skomentował Popsugar.com.
Zakładając ten kostium, Gomez odsłoniła dużo więcej swojej niezwykłej figury, niż zazwyczaj - pisze People.com.

Waga gwiazdy ostatnio się wahała, a zdjęcia zrobione jej przez paparazzi w kwietniu wywołały w mediach burzę, bo Gomez dość mocno się zaokrągliła. Teraz wygląda na to, że odnalazła złoty środek. Jej sylwetka prezentuje się seksownie, ale i zdrowo. Wokalistka przyznała, że dobrze się czuje z tym, jak wygląda.

Czuję się pewna siebie, z tym, gdzie jestem. Myślę, że dotarcie do tego miejsca zajęło mi dużo czasu, ostatni rok był dla mnie bardzo ciekawy, bo nigdy wcześniej nie wstydziłam się swojego ciała. Przytyłam, ale się tym nie przejmuję - powiedziała w programie "On Air with Ryan Seacrest", który cytuje Usmagazine.com.

Przy okazji pełniejsza figura Gomez skojarzyła nam się z czymś jeszcze - z taką sylwetką nie musi się nawet specjalnie wysilać, by zademonstrować fanom swoje "dołeczki przyłonowe" czyli po angielsku "thighbrow". Ten tag robi wśród gwiazd na Instagramie prawdziwą furorę, o czym zresztą pisaliśmy.

Vic

Więcej o: