Putin zadzwonił do Eltona Johna. Rozmawiali o prawach gejów w Rosji. Takich słów się nie spodziewaliśmy

Znany brytyjski muzyk i członek ruchu LGBT miał w końcu okazję porozmawiać z prezydentem Rosji o prawach gejów i lesbijek. Elton John o uwagę Władimira Putina zabiegał dwa tygodnie.
Władimir Putin zadzwonił do Eltona Johna Rozmawiali o prawach gejów w Rosji Władimir Putin zadzwonił do Eltona Johna i zapowiedział, że jest gotów spotkać się osobiście. To finał publicznych starań Eltona Johna o możliwość rozmowy z przywódcą Rosji na temat praw osób homoseksualnych. 68-letni muzyk pierwotnie padł ofiarą rosyjskich żartownisiów, którzy podszyli się pod prezydenta i jego sekretarza. Tym razem po drugiej stronie słuchawki był już Putin. O tym, że rozmowa rzeczywiście się odbyła poinformował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Ddodał, że rosyjski przywódca jest gotowy na spotkanie, jeśli "pozwolą na to terminy". Władimir Putin powiedział, że zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną i popularną postacią jest Elton. W przyszłości, jeśli uda się znaleźć dogodny termin, jest gotów spotkać się z nim i odpowiedzieć na wszystkie pytania - stwierdził Pieskow. Dwa tygodnie temu muzyk zapowiedział, że pragnie porozmawiać z Putinem o łamaniu praw osób homoseksualnych w Rosji. Kilka dni później pochwalił się na Instagramie, że prezydent Rosji do niego zadzwonił. Szybko okazało się, że został nabrany przez komików Władimira Krasnowa i Aleksieja Stoljarowa. Gdy nieświadomy oszustwa, muzyk pochwalił się "rozmową z Putinem", rzecznik Kremla szybko zdementował tę informację. No cóż, komicy w pewnym sensie pomogli Eltonowi. Kto wie, czy Putin zdecydowałby się na tę rozmowę w innych okolicznościach.

Prezydent Władimir Putin zadzwonił do Eltona Johna i zapowiedział, że jest gotów spotkać się osobiście. To finał publicznych starań Eltona Johna o możliwość rozmowy z przywódcą Rosji na temat praw osób homoseksualnych. 68-letni muzyk pierwotnie padł ofiarą rosyjskich żartownisiów, którzy podszyli się pod prezydenta i jego sekretarza. Tym razem po drugiej stronie słuchawki był już Putin. To rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow poinformował, że taka rozmowa miała miejsce:

Putin zadzwonił do niego. Powiedział: wiem, że zażartowano z ciebie wcześniej, ale nie obrażaj się. Oni są nieszkodliwi. To jednak ich nie usprawiedliwia.

Rzecznik dodał,że Putin jest gotowy na spotkanie, jeśli "pozwolą na to terminy".

Putin powiedział, że zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną i popularną postacią jest Elton. W przyszłości, jeśli uda się znaleźć dogodny termin, jest gotów spotkać się z nim i odpowiedzieć na wszystkie interesujące go pytania - stwierdził rzecznik.

Dwa tygodnie temu muzyk ogłosił, że pragnie porozmawiać z przywódcą Rosji o łamaniu w tym kraju praw osób homoseksualnych. Parę dni później pochwalił się na Instagramie, że prezydent Rosji do niego zadzwonił.

 

Zdjęcie z Instagrama Eltona Johna Instagram.com/eltonjohn

 

Ostatecznie okazało się, że został nabrany przez komików Władimira Krasnowa i Aleksieja Stoljarowa, którzy o problemach ruchu LGBT rozmawiali z Eltonem Johnem dobre 10 minut. Gdy nieświadomy oszustwa, muzyk pochwalił się "rozmową z Putinem", rzecznik Kremla szybko jego słowa zdementował.

O prawdziwej rozmowie Putina i Eltona Johna wiele nie wiemy, tak przebiegała ta pierwsza - z udziałem komików.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS