Iza Miko zachwyciła w Los Angeles. Skromnie? Spójrzcie dokąd sięga rozporek!

Iza Miko na stałe mieszka w USA i z tym krajem wiąże rozwój swojej kariery. Po raz kolejny pojawiła się na jednej z tamtejszych branżowych imprez.

Iza Miko niemal zawsze prezentuje się doskonale. Polska aktorka i tancerka pojawiła się w poniedziałek w Beso Restaurant w Los Angeles na rozdaniu nagród The Human Rights Hero, zorganizowanym przez organizacje przeciwdziałające współczesnemu niewolnictwu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA IZY MIKO >>

Iza Miko na ten wieczór włożyła skromną sukienkę od Violi Piekut. Odważny rozporek dodał stylizacji ognia, zwłaszcza, że nogi aktorki są zawsze warte wyeksponowania. Oprócz Miko na imprezie pojawili się także m.in. Kristin Chenoweth ("12 mężczyzn z kalendarza"), czy Jenna Elfman (serialowa Dharma z  "Dharma i Greg").

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Iza Miko zachwyciła w Los Angeles. Skromnie? Spójrzcie dokąd sięga rozporek!
Zaloguj się
 • Gość: Aneta

  Oceniono 3 razy 3

  Piękna, świeża, mądra z wewnętrznym światłem. Szkoda,że tak mało mówi się o tym że zagrala już 15 głównych ról w filmach amerykańskich a ogółem w 36 filmach w teledyskach i jeszcze produkuje filmy. Dlaczego tak ciężko pracujących Polek nie ma w Żonach Hollywood. To jest wzór dla młodych podążających za marzeniami.

 • Gość: aga

  Oceniono 1 raz 1

  piekna

 • Gość: zxz

  Oceniono 2 razy 0

  Przepowiednie ojca Klimuszko Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę.
  xeibos.pl/?page_id=253

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX