Gwyneth Paltrow po raz pierwszy oficjalnie z partnerem. Jest żonaty. Pokazał zdjęcie z aktorką

Ma 44 lata, jest jeszcze żonaty i obecnie spotyka się z jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, Gwyneth Paltrow. Ten szczęściarz to Brad Falchuk, scenarzysta i producent.
Gwyneth Paltrow z nowym partnerem Jest żonaty. Pokazał zdjęcie z aktorką Ma 44 lata, jest jeszcze żonaty i obecnie spotyka się z jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, Gwyneth Paltrow. Ten szczęściarz to Brad Falchuk, scenarzysta i producent. Spotykają się już od lipca 2014 roku, jednak dopiero widzimy ich wspólne zdjęcie. Brad Falchuk pokazał je na Instagramie. Klasyczne selfie, na którym Gwyneth Paltrow przytula się do niego. - Ona i ja na randce - napisał. Do czasu tego zdjęcia jedyne wspólne fotografie pary to te zrobione przez paparazzi - z dość daleka i niewyraźne. Tak nie pozowali jeszcze nigdy. Zdjęcie zostało zrobione na after party po premierze nowego serialu Falchuka, "Scream Queens". Para wybrała się potem na romantyczną kolację do Osterii Mozzy, włoskiej restauracji w Los Angeles. Falchuk o tym też poinformował, tym razem na Twitterze. Zwieńczenie nocy. Kolacja dla dwojga. Zatem to już oficjalne. Oboje mają jednak skomplikowaną przeszłość małżeńską. Falchuk od 1994 roku jest żonaty z Suzanne, z którą ma dwójkę dzieci. Suzanne w marcu 2013 roku złożyła pozew o rozwód. Gwyneth Paltrow z kolei prawie dwa lata temu rozstała się z mężem, Chrisem Martinem, rozwód sfinalizowali w kwietniu. Nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Także mają dwójkę dzieci.

Spotykają się już od lipca 2014 roku, jednak dopiero widzimy ich wspólne zdjęcie. Brad Falchuk pokazał je na Instagramie. Klasyczne selfie, na którym Gwyneth Paltrow przytula się do niego.

Ona i ja na randce - napisał.

Do czasu tego zdjęcia, jedyne wspólne fotografie pary to te zrobione przez paparazzi - z dość daleka i niewyraźne. Tak nie pozowali jeszcze nigdy.

Gwyneth Paltrow i Brad FalchukScreen z Instagram.com/Brad Falchuk

Zdjęcie zostało zrobione na after party po premierze nowego serialu Falchuka, "Scream Queens". Para potem wybrała się na romantyczną kolację do Osterii Mozzy, włoskiej restauracji w Los Angeles. Falchuk o tym też poinformował, tym razem na Twitterze.

Zwieńczenie nocy. Kolacja dla dwojga.

Kolacja dla dwojga Brad Falchuk i Gwyneth PaltrowScreen z Twitter.com/Brad Falchuk

Zatem to już oficjalne. Oboje mają jednak skomplikowaną przeszłość małżeńską. Falchuk od 1994 roku jest żonaty z Suzanne, z którą ma dwójkę dzieci. Suzanne w marcu 2013 roku złożyła pozew o rozwód. Gwyneth Paltrow z kolei prawie dwa lata temu rozstała się z mężem, Chrisem Martinem, rozwód sfinalizowali w kwietniu. Nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Także mają dwójkę dzieci.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS