Agnieszka Szulim na wernisaż przyszła z Woźniakiem-Starakiem. Byli tam też jego rodzice. Jak się z nimi przywitała? Możecie być zaskoczeni

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak nie ukrywają się już przed fotoreporterami. Ale zdjęć dziennikarki z przyszłymi teściami do tej pory nie widzieliśmy. Oto i one!

Na początku dziennikarka i młody milioner unikali mediów, ale wcale nie zmniejszało to zainteresowania ich romansem. Od kilku miesięcy na imprezy przychodzą razem, ale nadal są ulubieńcami fotoreporterów. Kiedy piękna prezenterka spotyka się z synem jednego z najbogatszych Polaków, a na dodatek ten oświadcza się jej na Balu TVN, nie może być mowy o innych niż pierwsze strony gazet.

Szulim i Woźniak-Starak pojawili się na wernisażu wystawy Romana Opałki "Spectra Art Space Masters". Nie zabrakło tam również przyszłych teściów dziennikarki. Zarówno Jerzy Starak jak i Anna Woźniak-Starak przywitali się z ukochaną syna bardzo ciepło.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Nawet jeśli wcześniej pojawiały się informacje, że państwo Starak nie są przekonani, że Agnieszka Szulim jest najlepszą kandydatką dla ich syna, ich stosunki wydają się teraz wzorowe.

Przypomnijmy sobie jeszcze raz ten wzruszający moment:

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS