Doda z mamą na okładce "VIVY!". Zdjęcie poruszające, zapowiedź wywiadu jeszcze bardziej. Co na to fani? Podzieleni

Doda i jej mama, Wanda Rabczewska, to bohaterki najnowszego numeru magazynu "VIVA!". Na okładce, poza wzruszającym zdjęciem, znalazł się także dramatyczny apel: "Mamo! Musisz wyzdrowieć".
Doda z chorą mamą na okładce "VIVY!" Zdjęcie poruszające, zapowiedź wywiadu jeszcze bardziej Doda i jej mama, Wanda Rabczewska, to bohaterki najnowszego numeru magazynu "VIVA!". Na okładce, poza wzruszającym zdjęciem, znalazł się także dramatyczny apel: "Mamo! Musisz wyzdrowieć". Choroba nowotworowa Wandy Rabczewskiej jest jednym z głównych tematów wywiadu, którego "VIVIE!" udzieliła Doda i jej mama. Obie panie zaprezentowały się na okładce najnowszego numeru magazynu. "VIVA!" w kioskach znajdzie się w czwartek, a już teraz do lektury zachęca redakcja magazynu: "W środku wzruszająca rozmowa o walce z ciężką chorobą, wierze, nadziei, a przede wszystkim o miłości, która czyni cuda. Matki do córki i córki do matki. Słowom towarzyszy sesja pełna ciepła i czułości autorstwa Bartka Wieczorka". Okładka zachwyciła fanów Dody, którzy chętnie komentowali ją na instagramowym profilu wokalistki: - Naprawdę piękne zdjęcie. Dużo zdrowia dla mamusi! - Wzruszające zdjęcie! Wierzę, że twoja mama wyzdrowieje! - Rodzice najważniejsi! Tak trzymać! Znaleźli się też tacy, których zdaniem Doda sprzedaje prywatność swojej matki: - Jasne, @dodaqueen (Doda - przyp. red.), rób rozpaczliwe okładki z mamą, a później oskarżaj innych o zainteresowanie jej życiem prywatnym, oskarżaj innych o to, że wywołują w niej chorobę... To Ty robisz z niej osobę publiczną i stwarzasz zainteresowanie jej osobą. Jeśli chcesz oskarżać kogoś o jej stan zdrowia, to powinnaś oskarżać siebie. Ale życzę dużo zdrowia dla mamy - napisał jeden z internautów. O tym, że Wanda Rabczewska jest chora na raka, wiemy od zaledwie miesiąca. Zdaniem Dody powodem zachorowania jej mamy jest silny stres związany z przeciągającym się konfliktem rodziny Rabczewskich z Agnieszką Szulim. Prowadząca program "Na językach" wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym napisała, że oskarżenia Dody są nieprawdziwe i krzywdzące.

Choroba nowotworowa Wandy Rabczewskiej jest jednym z głównych tematów wywiadu, którego "VIVIE!" udzieliła Doda i jej mama. Obie panie zaprezentowały się na okładce najnowszego numeru magazynu.

Doda i Wanda Rabczewska na okładce Facebook.com/MagazynViva

"VIVA!" w kioskach znajdzie się w czwartek, a już teraz do lektury zachęca redakcja magazynu:

W środku wzruszająca rozmowa o walce z ciężką chorobą, wierze, nadziei, a przede wszystkim o miłości, która czyni cuda. Matki do córki i córki do matki. Słowom towarzyszy sesja pełna ciepła i czułości autorstwa Bartka Wieczorka.

Okładka zachwyciła fanów Dody, którzy chętnie komentowali ją na instagramowym profilu wokalistki:

Naprawdę piękne zdjęcie. Dużo zdrowia dla mamusi!
Wzruszające zdjęcie! Wierzę, że twoja mama wyzdrowieje!
Rodzice najważniejsi! Tak trzymać!

Znaleźli się też tacy, których zdaniem Doda sprzedaje prywatność swojej matki:

Jasne, @dodaqueen (Doda - przyp. red.), rób rozpaczliwe okładki z mamą, a później oskarżaj innych o zainteresowanie jej życiem prywatnym, oskarżaj innych o to, że wywołują w niej chorobę... To Ty robisz z niej osobę publiczną i stwarzasz zainteresowanie jej osobą. Jeśli chcesz oskarżać kogoś o jej stan zdrowia, to powinnaś oskarżać siebie. Ale życzę dużo zdrowia dla mamy - napisał jeden z internautów.

O tym, że Wanda Rabczewska jest chora na raka, wiemy od zaledwie miesiąca. Zdaniem Dody powodem zachorowania jej mamy jest silny stres związany z przeciągającym się konfliktem rodziny Rabczewskich z Agnieszką Szulim. Prowadząca program "Na językach" wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym napisała, że oskarżenia Dody są nieprawdziwe i krzywdzące.

kas

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS