Maja Hyży tak SZCZERZE o rozwodzie z Grzegorzem jeszcze nie mówiła. "Trochę ciężko mi się z tym pogodzić". Skomentowała też jego ślub

W połowie lipca ślub wzięli Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży. Maja Hyży przez blisko trzy miesiące unikała komentowania tego wydarzenia.

Do tej pory Maja Hyży opowiadała jedynie o swoich relacjach z byłym mężem Grzegorzem Hyżym określając je jako "poprawne". A co wokalistka myśli o ślubie swojego eks z Agnieszką Popielewicz? W "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy zabrała głos na ten temat.

Każdy poszedł w swoją stronę. Grzesiek wybrał nową partnerkę, był ślub i tyle. Pogratulowałam, naprawdę, ja mam totalny dystans do tego. Nas łączą tylko i wyłącznie tematy związane z dziećmi. Życie nasze prywatne, to jest już tylko życie prywatne i to jak nim pokierujemy, to nasza sprawa - wyjaśniła.

A jak po rozwodzie układa się życie uczuciowe samej wokalistki?

Miłość jest do muzyki, jest do dzieci - i to mnie nakręca. Miłość była, i to przez dłuższy okres mojego życia, i już wydawało mi się, że znalazłam tę osobę, ale nasze drogi się rozeszły. Trochę ciężko mi się z tym pogodzić. Trudno, takie jest życie, że wydaje nam się, że już znaleźliśmy tę osobę, a jednak nie.  Ciężko mi mówić o tym - wyznała Hyży w "DD TVN".

O swoim byłym mężu Maja Hyży zawsze mówi pozytywnie.

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (10)
Maja Hyży tak SZCZERZE o rozwodzie z Grzegorzem jeszcze nie mówiła. "Trochę ciężko mi się z tym pogodzić". Skomentowała też jego ślub
Zaloguj się
 • Gość: ewa

  Oceniono 17 razy 17

  Mądra dziewczyna z klasą, nie wylewa wiadra pomyj na byłego-niewiernego, i ani słowa o Popielewicz. Masz plusa dziewczyno a życie się ułoży.

 • Żaklina Szeliga

  Oceniono 5 razy 5

  Jak się za wcześnie wyjdzie za mąż, to tak jest...a tak na poważnie, jak się później wyjdzie za mąż, to jest nie lepiej...Ogólnie faceci tak juz mają, że nie bardzo umieją pielęgnować związek. Zawsze dla nich nowe=lepsze...Oczywiście część z nich pozostaje w jednym związku, zwykle z wygody...

 • Gość: plek

  Oceniono 7 razy 5

  Majka jestes w porzadku, a ta cala Popielewicz to dziw.a.

 • Gość: Wiesia

  Oceniono 2 razy 2

  Nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu p.Popielewicz!!!!!!!!!Może odbić się głęboką czkawką.......

 • Gość: Kinia.

  0

  Dla mnie to frajer z tego gościa! Razem poszli do programu, a później przez muzykę zostawił dziewczynę. A teraz pokazuje jaki on jest fajny!!!! Jak go widzę to odrazu przerzucam kanał!

 • Beata Staśko

  0

  Masakra, jeszcze ja męczą! Szkoda, że nie wyszło. Grzegorz nie docenił jej, stracili swój czas i tyle. A teraz są nowe związki. Nagabywanie jej o relacje tez jest nie na miejscu. Mogła się jeszcze wtedy z tym nie pogodzić. A dociekanie czemu tak się stało? Hm. Może różnica charakterów? ;)

 • Gość: czarna

  0

  Była piękna, naturalna, miała piękne włosy, piękną oryginalną urodę. Szkoda, że taka nie pozostała .

 • baba_jaga

  0

  piosenkarka................?????????????????????????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX