Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" poszli na TERAPIĘ ZWIĄZKOWĄ. "Postawiłam mu ultimatum. W ostateczności poszedł na to"

Ewelina zdradziła, w jaki sposób udało im się zażegnać konflikt - Paweł za jej namową zgodził się pójść na terapię związkową.
Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" poszli na terapię Celebrytka zdradziła, w jaki sposób udało im się zażegnać konflikt Trzeci sezon "Warsaw Shore" zakończył się bardzo burzliwie. Paweł musiał w trybie natychmiastowym opuścić program po tym, jak na imprezie popchnął i uderzył w twarz swoją dziewczynę, Ewelinę. Po awanturze pod znakiem zapytania stanął ich związek. Paweł chciał odzyskać ukochaną, jednak dziewczyna postawiła mu warunek, jakim była terapia związkowa. Może jestem głupia, może naiwna, ale umiem dawać drugą szansę i potrafię wierzyć w człowieka, dlatego postawiłam Pawłowi ultimatum, a była nim terapia związkowa. Z początku nie widziało mu się to, bo stwierdził, że nie jest "chory", ale w ostateczności poszedł na to. I wiecie co? Dzięki temu teraz jestem mega szczęśliwą laską - napisała na Facebooku. Na profilu Pawła również pojawił się komentarz do ostatniego odcinka programu. Chłopak utrzymuje, że wcale nie uderzył Eweliny. Przyznał jednak, że żałuje swojego zachowania. Fakt! Poniosły mnie nerwy i się stało, nie powinienem pchnąć Eweliny i całować się z Klaudią, żeby zrobić jej na złość. Gdybym mógł cofnąć czas, po prostu spakowałbym walizki i wyszedł - napisał. Cała sytuacja miała miejsce sześć miesięcy temu, od tego czasu wiele się zmieniło pomiędzy mną a Eweliną i dziś między nami jest bardzo dobrze i jesteśmy szczęśliwi - dodał. Niestety nie wiemy, na czym dokładnie polegała terapia pary, ale najwyraźniej odniosła skutek. Gratulujemy!

Trzeci sezon "Warsaw Shore" zakończył się bardzo burzliwie. Paweł musiał w trybie natychmiastowym opuścić program po tym, jak na imprezie popchnął i uderzył w twarz swoją dziewczynę, Ewelinę. Po emisji ostatniego odcinka sprawę na Facebooku skomentowała zarówno Ewelina jak i Paweł. Po awanturze pod znakiem zapytania stanął ich związek. Jak wynika z wpisu, Ewelina zerwała z Pawłem, ale chłopak chciał ją odzyskać. Dziewczyna postawiła mu jednak warunek, jakim było pójście na terapię związkową.

Może jestem głupia, może naiwna, a może i poj*bana, ale umiem dawać drugą szansę i potrafię wierzyć w człowieka, dlatego postawiłam Pawłowi ultimatum, a była nim terapia związkowa. Z początku nie widziało mu się to, bo stwierdził, że nie jest "chory", ale w ostateczności poszedł na to. I wiecie co? MAM TOTALNIE W...  TO, CO MI PISZECIE, ŻE JESTEM TAKA, SRAKA CZY OWAKA, bo dzięki temu teraz jestem mega szczęśliwą laską ;) - napisała na Facebooku.

Oto cały wpis Eweliny.

Wpis Eweliny z Warsaw Shore Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Na profilu Pawła również pojawił się komentarz do ostatniego odcinak programu. Nie skomentował co prawda terapii związkowej, ale twierdzi, że wcale nie uderzył Eweliny. Przyznał jednak, że żałuje swojego zachowania.

Fakt! Poniosły mnie nerwy i się stało, nie powinienem pchnąć Eweliny i całować się z Klaudią, żeby zrobić jej na złość. Gdybym mógł cofnąć czas, po prostu spakowałbym walizki i wyszedł - napisał.

Potwierdził też, że on i Ewelina są dziś razem.

Cała sytuacja miała miejsce 6 miesięcy temu, od tego czasu baaardzo dużo się wydarzyło pomiędzy mną a Eweliną i dziś między nami jest bardzo dobrze i jesteśmy szczęśliwi - dodał.

Oto cały wpis Pawła.

Wpis Pawła Cattaneo Facebook.com/PawelCattaneo_Official

Niestety nie wiemy, na czym dokładnie polegała terapia tej pary, ale najwyraźniej odniosła skutek. Zdjęcia do trzeciego sezonu powstawały 6 miesięcy temu. Od tego czasu na profilach pary regularnie pojawiają się ich wspólne zdjęcia, a oni sami deklarują sobie miłość i nie ukrywają uczucia. Ich związek od początku był bardzo burzliwy. Nie brakowało ostrych słów, obrażania się nawzajem i niestety także wybuchów agresji, co dowiódł ostatni odcinek show. Jeśli dzięki terapii udało się wyeliminować te zachowania, to naprawdę im gratulujemy.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS