Michał Figurski już po operacji. "Na chwilę odzyskał przytomność"

Michał Figurski w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Dziennikarz w niedzielę rano został przyjęty do jednego z warszawskich szpitali, przeszedł już operację. Portal Aferparty.pl dotarł do nowych informacji na temat jego stanu.
Michał Figurski już po operacji "Na chwilę odzyskał przytomność" Michał Figurski w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Dziennikarz w niedzielę rano został przyjęty do jednego z warszawskich szpitali. Portal Aferparty.pl dotarł do nowych informacji na temat jego stanu. Pęknięty tętniak i wylew krwi do mózgu zmusił lekarzy do natychmiastowej operacji. Cierpiący na powikłania związane z cukrzycą Figurski przebywa teraz na oddziale intensywnej terapii. Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej - podaje Afterparty.pl powołując się na informacje od osoby z otoczenia Figurskiego. Z tekstu dowiadujemy się także, że stan dziennikarza pogarszał się od dłuższego czasu. Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy, m.in. lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie - informuje portal. Dziennikarz od lat zmaga się z cukrzycą, która mogła przyczynić się do osłabienia naczyń krwionośnych. Na Facebooku szybkiego powrotu do zdrowia życzą mu fani i znajomi. Misiu. Nie wygłupiaj się. Walcz. Jestem z Tobą - napisała Karolina Szostak. Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj - wpis takiej treści na tablicy Figurskiego zamieścił Bartosz Węglarczyk. Michał Figurski ma 42 lata. Jest znany przede wszystkim jako dziennikarz muzyczny. Był związany z Antyradiem, Od 2008 do 2012 prowadził z Kubą Wojewódzkim audycję "Poranny WF" w Esce Rock. Ostatnio można było go oglądać w programie "WidziMiSię" w Polsat News 2.

Pęknięty tętniak i wylew krwi do mózgu zmusił lekarzy do natychmiastowej operacji. Cierpiący na powikłania związane z cukrzycą Michał Figurski przebywa teraz na oddziale intensywnej terapii jednego ze stołecznych szpitali. Po operacji na chwilę odzyskał przytomość.

Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej - Afterparty.pl cytuje informacje od osoby z otoczenia Figurskiego.

Z tekstu dowiadujemy się także, że stan dziennikarza pogarszał się od dłuższego czasu.

Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie" - informuje portal.

Dziennikarz od lat zmaga się z cukrzycą, która mogła przyczynić się do osłabienia naczyń krwionośnych.

Na Facebooku szybkiego powrotu do zdrowia życzą mu fani i znajomi.

Misiu. Nie wygłupiaj się. Walcz. Jestem z Tobą - napisała Karolina Szostak.
Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj - wpis takiej treści na tablicy Figurskiego zamieścił Bartosz Węglarczyk.

Michał Figurski ma 42 lata. Jest znany przede wszystkim jako dziennikarz muzyczny. Był związany z Antyradiem, Od 2008 do 2012 prowadził z Kubą Wojewódzkim audycję "Poranny WF" w Esce Rock. Ostatnio można było go oglądać w programie "WidziMiSię" w Polsat News 2.

Figurski Michal 2014-07-17Kapif

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS