Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują siódmą rocznicę ślubu. Aktorka zamieściła wzruszający wpis. "Kiedy, jeśli nie w rocznicę..."

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są ze sobą już siedem lat. Z okazji rocznicy ślubu na blogu aktorki znalazł się specjalny wpis.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na parkiecie drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Widać taniec zbliża ludzi, bo para wytańczyła sobie nie tylko Kryształową Kulę (pokonując Małgorzatę Foremniak i towarzyszącego jej Rafała Maseraka), ale też wspólne życie. Wczoraj Kasia i Marcin świętowali siódmą rocznicę ślubu. Z tej okazji na blogu aktorki znalazł się specjalny wpis.

Dziś jest wyjątkowy dzień W tym dniu 7 lat temu zdarzyło się w naszym życiu coś absolutnie wyjątkowego! Wzięliśmy ślub! (...) Kiedy, jeśli nie w rocznicę ślubu, powiedzieć sobie, że tak dobrze nam razem? Każdy z nas miał marzenia, dziecięce pragnienia, nastoletnie przeżycia. I nagle "Taniec z gwiazdami" połączył nasze losy. I od tej pory jesteśmy sobie partnerami na parkiecie, w życiu, w pracy i w domu - napisała Kasia.

Obok wpisu na blogu pojawił się także filmik z nagraniem tańca Cichopek i Hakiela.

Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela odbył się Zakopanem. W ciągu ostatnich siedmiu lat para przeżyła wzloty i upadki - mówiło się nawet o ich rozstaniu. Ostatecznie aktorka i tancerz wciąż są razem, mają ze sobą dwójkę dzieci, a w ostatnią sobotę została w Warszawie otwarta ich kolejna szkoła tańca.

kas

Więcej o:
Komentarze (3)
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują siódmą rocznicę ślubu. Aktorka zamieściła wzruszający wpis. "Kiedy, jeśli nie w rocznicę..."
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  0

  brawo cipotek --męcz sie dalej.

 • Gość: polonista

  0

  ...kazdy z nas...napisala Pani Cichopek. To co, ona tez jest on...?

 • Gość: opty

  0

  Facet na zdjęciu wygląda jakby za chwile miałby się rozpłakać....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX