Kuba Wojewódzki zapowiada odcinek z Maffashion. Ale TEN wpis raczej nie zachęca. Fani: Nie będziemy oglądać

Gościem wtorkowego odcinka "Kuby Wojewódzkiego" będzie popularna blogerka modowa, Julia Kuczyńska. Jeśli showman chciał zachęcić widzów do obejrzenia programu, coś poszło nie tak.
Kuba Wojewódzki zapowiada odcinek Gościem wtorkowego odcinka "Kuby Wojewódzkiego" będzie popularna blogerka modowa, Julia Kuczyńska Maffashion już raz gościła u Kuby Wojewódzkiego, ale raczej nie ma z tej wizyty miłych wspomnień. Internauci zarzucali jej potem, że nie miała zbyt wiele interesującego do powiedzenia i potwierdziła stereotyp niezbyt błyskotliwej blogerki modowej. Szansę na zrobienie lepszego wrażenia będzie miała w najbliższy wtorek, kiedy ponownie usiądzie na kanapie Wojewódzkiego. Prowadzący wrzucił na Facebooka zwiastun programu. Mocno zastanawia podpis do materiału wideo, w którym dziennikarz sugeruje, że to nie będzie ciekawy odcinek. Czasami naprawdę nie warto tego oglądać - napisał. Znając przewrotne i niekiedy kontrowersyjne poczucie humoru Wojewódzkiego, trudno stwierdzić, czy nie jest to tylko ciekawy zabieg promocyjny. Albo nawiązanie do poprzedniego odcinka z Maffashion. Taką interpretacje podsuwa jeden z internautów. Jakim cudem tak wiele osób nie wyłapuje, kiedy Kuba używa autoironii i sarkazmu? - zastanawiał się. Inni stwierdzają, że w takim razie oglądać nie będą. Część z nich, nawet bez "zachęty" Wojewódzkiego. Znowu Maffashian? Czy w Polsce nie ma już z kim rozmawiać? Jak nie warto oglądać - to nie będę oglądać akurat tego odcinka - komentowali.

Maffashion już raz gościła u Kuby Wojewódzkiego, ale raczej nie ma z tej wizyty miłych wspomnień. Internauci zarzucali jej potem, że nie miała zbyt wiele interesującego do powiedzenia i potwierdziła stereotyp niezbyt błyskotliwej blogerki modowej. Szansę na zrobienie lepszego wrażenia będzie miała w najbliższy wtorek, kiedy ponownie usiądzie na kanapie Wojewódzkiego. Prowadzący wrzucił na Facebooka zwiastun programu. Mocno zastanawia podpis do materiału wideo, w którym dziennikarz sugeruje, że to nie będzie ciekawy odcinek.

Czasami naprawdę nie warto tego oglądać - napisał.

Wpis z Facebooka Kuby WojewódzkiegoFacebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Znając przewrotne i niekiedy kontrowersyjne poczucie humoru Wojewódzkiego, trudno stwierdzić, czy nie jest to tylko ciekawy zabieg promocyjny. Albo nawiązanie do poprzedniego odcinka z Maffashion. Taką interpretacje podsuwa jeden z internautów.

Jakim cudem tak wiele osób nie wyłapuje, kiedy Kuba używa autoironii i sarkazmu? - zastanawiał się.

Inni stwierdzają, że w takim razie oglądać nie będą. Część z nich, nawet bez "zachęty" Wojewódzkiego.

Znowu Maffashian? Czy w Polsce nie ma już z kim rozmawiać?
Jak nie warto oglądać - to nie będę oglądać akurat tego odcinka - komentowali.

A co Wy myślicie o sprawie?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS