Wygląda jak Megan Fox, ale ma o wiele większe piersi i okrąglejszą pupę. Kobieta idealna?

Mówią, że jest podobna do Megan Fox. Nie sposób się z tym nie zgodzić, jednak naszym zdaniem ma o wiele większe walory niż aktorka.

Nazywa się Cláudia Alende, do złudzenia przypomina Megan Fox, a jej profil na Instagramie obserwuje 1,5 miliona użytkowników. My jednak dodamy coś jeszcze: jest zdecydowanie ponętniejsza od aktorki - ma dużo pełniejsze piersi i okrąglejszą pupę. Przede wszystkim ma zasadniczą nad nią przewagę - nie uświadczycie przecież tylu zdjęć, na których Megan Fox pręży swoje piersi czy pupę do obiektywu, czy pozuje w kusym bikini lub częściowo bez niego. Bo jak inaczej pochwalić się opalenizną, jeśli nie uchylając kostium? To przecież logiczne. A ona to właśnie robi, nic więc dziwnego, że fani ją kochają.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Seksowna Cláudia Alende pochodzi z Brazylii. Obdarzona ponętną figurą użytkowniczka umie na niej zarobić. Na jej profilu na Instagramie co chwila ukazują się zdjęcia, na których zachęca do kupna produktów dietetycznych, czy pozuje w sportowych ciuchach. Trudno jednak mieć jej to za złe. Któż by w końcu nie skusił się na zakup oleju kokosowego, gdy piękna Brazylijka pozuje z nim odziana jedynie w bikini i oblizuje łyżeczkę? Gdy zaś pozuje z produktem proteinowym i opatruje go opisem, że tenże daje jej energię, my jej po prostu wierzymy. Sama o sobie pisze niewiele.

Żyję marzeniem - takie motto widnieje na jej instagramowym profilu.

W tym jednak wypadku tysiąc słów nie wyrazi tego, co wyrazić może obraz. Więc po prostu obejrzyjcie jej seksowne fotki.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS