W kogo wda się mała Harper Beckham? TO zdjęcie nie pozostawia wątpliwości. "Sztylet wbity w moje serce"

Harper Beckham ma dopiero cztery lata, a jej rodzice już martwią się, kim ich córka zostanie w przyszłości. Projektantką mody czy piłkarzem? Wbrew pozorom, wybór wcale nie jest łatwy.

Mała Harper jest najmłodszym dzieckiem Victorii i Davida Beckhamów - po trzech synach sławna para doczekała się narodzin córki. Nic więc dziwnego, że jej mama już teraz zastanawia się, na kogo wyrośnie 4-letnia Harper. I nie ukrywa, że chciałaby, żeby dziecko poszło w jej ślady. O pasjach córki projektantka opowiedziała w wywiadzie udzielonym dla programu "Good Morning America" podczas New York Fashion Week.

Ona uwielbia modę, jak wszystkie małe dziewczynki, ale... kocha sport. Pewnego dnia powiedziała do mnie: "Mamusiu, myślę, że chcę grać w piłkę nożną!".

Jakby tego było mało, David właśnie pokazał na Instagramie to zdjęcie:

Harper pobiera nauki u swoich braci (i oczywiście swojego taty) - brzmi podpis pod opublikowaną przez Davida fotografią.

Harper BeckhamInstagram.com/davidbeckham

Jak Victoria sama przyznała, to był "sztylet wbity w jej serce".

Mam już trzech synów, którzy chcą być piłkarzami. Chociaż jedno z moich dzieci mogłoby zainteresować się modą lub tańcem - zażartowała.

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS