Jarosław Kuźniar tego pytania raczej nie chciał usłyszeć. "Cieszyłeś się, że on odszedł?" TA mina mówi wszystko

Czy dla Jarosława Kuźniara istnieją tematy "niewygodne"? Okazuje się, że tak. Przekonał się o tym Kuba Wojewódzki.
Kuźniar u Wojewódzkiego Jarosław Kuźniar tego pytania raczej nie chciał usłyszeć. Czy dla Jarosława Kuźniara istnieją tematy "niewygodne"? Okazuje się, że tak. U Kuby Wojewódzkiego nie chciał się wypowiadać na temat Kamila Durczoka. Czy dla Jarosława Kuźniara istnieją tematy "niewygodne"? Okazuje się, że tak. Przekonał się o tym Kuba Wojewódzki. Jarosław Kuźniar nie stroni od komentowania otaczającej go rzeczywistości. Zwykle nazywa rzeczy po imieniu i często robi to w niezbyt wysublimowany sposób, przez co nierzadko zalewa go fala krytyki. Okazuje się jednak, że są tematy, których dziennikarz woli unikać. Do takich należą perypetie Kamila Durczoka, który, posądzony o molestowanie seksualne, z hukiem opuścił progi TVN-u. O okoliczności odejścia prowadzącego "Fakty" i o możliwość zastąpienia go przez Kuźniara zapytał nowego gospodarza "Dzień Dobry TVN" Kuba Wojewódzki: - Cieszyłeś się, że Durczok odszedł z TVN? Kuźniar próbował uniknąć odpowiedzi na to pytanie, ale Wojewódzki drążył dalej: - Byłeś zbyt silną osobowością, żeby trafić do Faktów? - zapytał. Po minie nowego prowadzącego "Dzień Dobry TVN" można było wywnioskować, że temat jest dla niego niewygodny: - Nie wiem, czy tak czy nie, cokolwiek bym nie odpowiedział, uznano by za atak. Nie chcę na to odpowiadać zbyt długo, ale do pewnych sytuacji trzeba dojrzeć, a ja mam tylko 37 lat - skwitował Kuźniar.

Jarosław Kuźniar nie stroni od komentowania otaczającej go rzeczywistości. Zwykle nazywa rzeczy po imieniu i często robi to w niezbyt wysublimowany sposób, przez co nierzadko zalewa go fala krytyki. Okazuje się jednak, że są tematy, których dziennikarz woli unikać. Do takich należą perypetie Kamila Durczoka, który, posądzony o molestowanie seksualne, z hukiem opuścił progi TVN-u. O okoliczności odejścia prowadzącego "Fakty" i o możliwość zastąpienia go przez Kuźniara zapytał nowego gospodarza "Dzień Dobry TVN" Kuba Wojewódzki.

Cieszyłeś się, że Durczok odszedł z TVN?

Kuźniar próbował uniknąć odpowiedzi na to pytanie, ale Wojewódzki drążył dalej:

Byłeś zbyt silną osobowością, żeby trafić do Faktów? - zapytał.

Po minie nowego prowadzącego "Dzień Dobry TVN" można było wywnioskować, że temat jest dla niego niewygodny.

Nie wiem, czy tak czy nie, cokolwiek bym nie odpowiedział, uznano by za atak. Nie chcę na to odpowiadać zbyt długo, ale do pewnych sytuacji trzeba dojrzeć, a ja mam tylko 37 lat - skwitował Kuźniar.

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (1)
Jarosław Kuźniar tego pytania raczej nie chciał usłyszeć. "Cieszyłeś się, że on odszedł?" TA mina mówi wszystko
Zaloguj się
  • changeable8

    Oceniono 5 razy 1

    U Kuźniara przekaz werbalny wyraźnie kłóci się z tym niewerbalnym. Zdecydowanie musi jeszcze popracować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX