Anna Głogowska seksapil zostawiła w "Tańcu z Gwiazdami". To strój na działkę? Ona przyszła tak na pokaz mody

Anna Głogowska w prowadzonym przez siebie show zachwyca w kobiecych stylizacjach. Na pokaz mody chciała postawić na coś bardziej "casualowego". Chyba trochę przesadziła.
Głogowska na pokazie Anna Głogowska seksapil zostawiła w "Tańcu z Gwiazdami". Anna Głogowska w prowadzonym przez siebie show zachwyca w kobiecych stylizacjach. Na pokaz mody chciała postawić na coś bardziej "casualowego". Anna Głogowska w prowadzonym przez siebie show zachwyca w kobiecych stylizacjach. Na pokaz mody chciała postawić na coś bardziej "casualowego". Chyba trochę przesadziła. Anna Głogowska w "Tańcu z Gwiazdami" zachwyca. Na ściankach także z reguły prezentuje się bez zarzutu. Tym bardziej nie rozumiemy jej wyboru na pokaz kolekcji 4F. Tancerka pokazała się na nim w skórzanej kurtce i jeansach z rozszerzaną nogawką, które zakryły prawie całe buty. Choć w tym przypadku to chyba dobrze. Anna Głogowska ma wszelkie warunki, by wyglądać jak milion dolarów, ale w tej stylizacji wszystkie jej walory zniknęły. A jak Wam się podoba?

Anna Głogowska w "Tańcu z Gwiazdami" zachwyca. Na ściankach także z reguły prezentuje się bez zarzutu. Tym bardziej nie rozumiemy jej wyboru na pokaz kolekcji 4F. Tancerka pokazała się na nim w skórzanej kurtce i jeansach z rozszerzaną nogawką, które zakryły prawie całe buty. Choć w tym przypadku to chyba dobrze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Anna Głogowska ma wszelkie warunki, by wyglądać jak milion dolarów, ale w tej stylizacji wszystkie jej walory zniknęły. A jak Wam się podoba?

 

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS