Ola Kwaśniewska na kolacji z... Nie zgadniecie z kim pozowała do selfie. Na tym wyjątkowość tej imprezy się nie kończy

To był prawdziwy wieczór z gwiazdami. Już sam fakt pojawienia się Oli Kwaśniewskiej i Ewy Chodakowskiej w jednym miejscu wydaje się dostatecznie elektryzującym. Lista znanych nazwisk przy jednym stole jest jednak dłuższa.

Takie wydarzenia to rzadkość. Zwykle bowiem gwiazdy oglądamy osobno, w dodatku na ściance. Firma Coty postanowiła zaprezentować nowy zapach "Decadence" Marca Jacobsa podczas uroczystej kolacji w Vitkacu. Przy jednym stole usiadły razem Ola Kwaśniewska, Natalia Kukulska, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Anna Wendzikowska, Ewa Chodakowska i Agnieszka Cegielska. Zamiast jednak zdjęć ze ścianki imprezę możemy oglądać na prywatnych zdjęciach z Instagrama wyżej wymienionych pań.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak widać na zdjęciach wszystkie gwiazdy świetnie się bawiły i zapewne najadły się do syta samymi pysznościami. Afterparty.pl przytoczyło menu z tego wieczora. Co jadły? Carpaccio z pieczonego buraka w granicie z wędzoną śliwką, octem sherry i szalotką. Zupę rybną z szafranem i selerem naciowym. Pieczonego okonia morskiego w folii z sosem beurre blanc, ragout warzywnym i szczypiorkiem. A na deser jeżyny marynowane w nalewce różanej  z karmelem.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS