Doda i Haidar na domówce 4FunTV. Sukienka z siatki odsłoniła WSZYSTKO. Ale to nic w porównaniu z tym, co miała na głowie

Doda i Emil Haidar bawili się wczoraj na domówce 4fun.tv. On miał na sobie bardzo szykowny garnitur, a ona siatkową sukienkę, od której ciężko oderwać oczy.
Doda i Haidar na domówce 4FunTV Sukienka z siatki odsłoniła WSZYSTKO Doda i Emil Haidar bawili się wczoraj na domówce 4fun.tv. On miał na sobie bardzo szykowny garnitur, a ona siatkową sukienkę, od której ciężko oderwać oczy. Na wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki 4fun.tv nie mogło oczywiście zabraknąć Dody. Na imprezie gwiazda pojawiła się w towarzystwie swojego narzeczonego Emila Haidara. Uwagę wszystkich przykuła stylizacja wokalistki. Jej głównym elementem była "mała czarna", w której Doda z dumą prezentowała najbardziej kobiece części swojego ciała - siatkowa sukienka nie zasłoniła praktycznie niczego. Dodatki? Czarny kapelusz z olbrzymim rondem i buty od Christiana Louboutina. Wisienką na torcie były czerwone usta i zaczesane do tyłu włosy. Całość prezentowała się bardzo efektownie. Zaskoczeni? My nie. Można się było spodziewać, że Doda będzie wyglądać bardzo seksownie. A co Wy myślicie o jej kreacji?

Na wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki 4fun.tv nie mogło oczywiście zabraknąć Dody. Na imprezie gwiazda pojawiła się w towarzystwie swojego narzeczonego Emila Haidara. Uwagę wszystkich przykuła stylizacja wokalistki. Jej głównym elementem była "mała czarna", w której Doda z dumą prezentowała najbardziej kobiece części swojego ciała - siatkowa sukienka nie zasłoniła praktycznie niczego. Dodatki? Czarny kapelusz z olbrzymim rondem i buty od Christiana Louboutina. Wisienką na torcie były czerwone usta i zaczesane do tyłu włosy. Całość prezentowała się bardzo efektownie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zaskoczeni? My nie. Można się było spodziewać, że Doda będzie wyglądać bardzo seksownie. A co Wy myślicie o jej kreacji?

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS