Kaia Gerber. Zapamiętajcie to nazwisko. To córka Cindy Crawford, w której już zakochał się świat. Jest IDENTYCZNA jak matka

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. To przysłowie jeszcze nigdy nie miało lepszej egzemplifikacji. Oto Kaia Gerber, 14-letnia córka Cindy Crawford, na której punkcie oszalał cały świat. Nic dziwnego!
Córka Cindy Crawford jest jak matka Niedaleko pada jabłko od jabłoni Niedaleko pada jabłko od jabłoni. To przysłowie jeszcze nigdy nie miało lepszej egzemplifikacji. Oto Kaia Gerber, 14-letnia córka Cindy Crawford, na której punkcie oszalał cały świat. Nic dziwnego! Piszą: "wygrała na genetycznej loterii". Owszem i zgarnęła całą stawkę! Kaia Gerber jest bowiem córką Cindy Crawford i jej męża Rande Gerbera i właśnie zaliczyła swój pierwszy nowojorski Fashion Week. Co prawda, na razie nie szła po wybiegu, lecz na pokazie Public School siedziała "tylko" w pierwszym rzędzie (czyli w miejscu przeznaczonym jedynie dla największych VIP-ów), to jednak nie przeszkodziło to, aby po raz kolejny zagraniczne portale show-biznesowe się nią zachwyciły. Dlaczego? Bo jest piękna, widać, że ma wyczucie stylu i jest identyczna jak jej matka w początkach kariery. Co prawda, słynny pieprzyk - znak firmowy Cindy Crawford - odziedziczył 17-letnie syn modelki, Presley Walker, to jednak jesteśmy przekonani, że talent sławnej matki płynie we krwi Kai Gerber. Dlaczego? Niech świadczy o tym jej emploi. Swoją pierwszą kampanię zrobiła w wieku 10 lat. Została wówczas twarzą dziecięcej linii ubrań domu mody Versace. Niespełna trzy lata później trafiła do "Teen Vogue". Na tym jednak nie koniec, a właściwie to dopiero początek. W lipcu tego roku podpisała bowiem kontrakt z prestiżową agencją IMG Models i już mogliśmy oglądać jej pierwsze zdjęcie we włoskim "Vogue'u" czy we francuskim "CR Fashion Book". Co o tym wszystkim sądzi Crawford? Ikona modelingu lat 90. wyraźnie usuwa się w cień, aby dać córce samodzielnie rozwinąć skrzydła, mimo matczynych obaw o dobro córki. - Nie chciała, żeby rozpoczynała karierę zbyt młodo. Ona zaczynała w wieku 16 lat, ja jestem od niej młodsza, ale teraz są inne czasy - mówiła Kaia Gerber w rozmowie z "Teen Vogue". Kaia Gerber od Cindy Crawford dostaje nie tylko rodzicielskie wsparcie, lecz także zawodowe, choć dziewczyna na planie pracuje samodzielnie. - Ona tyle o tym wie! - zachwycała się córka modelki w tym samym wywiadzie. - Myślę, że ciężko byłoby jej asystować w czasie sesji i nie dzielić się uwagami typu "Psst, Kaia, podnieś trochę łokieć". Czy Kaia Gerber powtórzy sukces matki? Czas pokaże, zadanie do prostych nie należy, bo, co prawda bycie córką Cindy Crawford ułatwiło jej start w branży, to jednocześnie poprzeczkę zawiesiło bardzo wysoko.

Piszą: "wygrała na genetycznej loterii". Owszem i zgarnęła całą stawkę! Kaia Gerber jest bowiem córką Cindy Crawford i jej męża Rande Gerbera i właśnie zaliczyła swój pierwszy nowojorski Fashion Week. Co prawda, na razie nie szła po wybiegu, lecz na pokazie Public School siedziała "tylko" w pierwszym rzędzie  (czyli w miejscu przeznaczonym jedynie dla największych VIP-ów), to jednak nie przeszkodziło to, aby po raz kolejny zagraniczne portale show-biznesowe się nią zachwyciły. Dlaczego? Bo jest piękna, widać, że ma wyczucie stylu i jest identyczna jak jej matka w początkach kariery.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KAI GERBER >>

 

Co prawda, słynny pieprzyk - znak firmowy Cindy Crawford - odziedziczył 17-letnie syn modelki, Presley Walker, to jednak jesteśmy przekonani, że talent sławnej matki płynie we krwi Kai Gerber. Dlaczego? Niech świadczy o tym jej emploi. Swoją pierwszą kampanię zrobiła w wieku 10 lat. Została wówczas twarzą dziecięcej linii ubrań domu mody Versace. Niespełna trzy lata później trafiła do "Teen Vogue". Na tym jednak nie koniec, a właściwie to dopiero początek. W lipcu tego roku podpisała bowiem kontrakt z prestiżową agencją IMG Models i już mogliśmy oglądać jej pierwsze zdjęcie we włoskim "Vogue'u" czy we francuskim "CR Fashion Book".

Co o tym wszystkim sądzi Crawford? Ikona modelingu lat 90. wyraźnie usuwa się w cień, aby dać córce samodzielnie rozwinąć skrzydła, mimo matczynych obaw o dobro córki.

Nie chciała, żeby rozpoczynała karierę zbyt młodo. Ona zaczynała w wieku 16 lat, ja jestem od niej młodsza, ale teraz są inne czasy - mówiła Kaia Gerber w rozmowie z "Teen Vogue".

Kaia Gerber od Cindy Crawford dostaje nie tylko rodzicielskie wsparcie, lecz także zawodowe, choć dziewczyna na planie pracuje samodzielnie.

Ona tyle o tym wie! - zachwycała się córka modelki w tym samym wywiadzie. - Myślę, że ciężko byłoby jej asystować w czasie sesji i nie dzielić się uwagami typu "Psst, Kaia, podnieś trochę łokieć".

Czy Kaia Gerber powtórzy sukces matki? Czas pokaże, zadanie do prostych nie należy, bo, co prawda bycie córką Cindy Crawford ułatwiło jej start w branży, to jednocześnie poprzeczkę zawiesiło bardzo wysoko.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS